הלוואות לכל מטרה- מה הקאץ

1982111-min

הלוואה לכל מטרה היא הלוואה אשר ניתנת עבור מטרות שונות כגון: אירוע משפחתי, שיפוץ נכס, פריסת חובות ותשלומים קיימים, כיסוי הוצאות רפואיות משמעותיות, רכישת רכב ועוד. מדובר על הלוואה שניתן לקחת דרך המשכנתא שכן, במקרה הזה הפריסה של ההלוואה תהיה ארוכה מאוד והריבית תהיה נמוכה באופן יחסי לעומת האלטרנטיבות הקיימות כיום בשוק. אולם, בטרם אתם פונים לבנק או לגוף פיננסי כלשהו לצורך בקשת הלוואה לכל מטרה, חשוב שתדעו כיצד לבחון את ההצעות השונות להלוואה מעין זאת ולבחור את ההלוואה המתאימה לכם ביותר, בהתאם לכל הפרמטרים העומדים על הפרק.

 

הלוואה לכל מטרה- ממי ניתן לקחת?

כאמור, כאשר מדובר על הלוואה לכל מטרה, מדובר על הלוואה בסכומים שונים המוענקת לכל אדם לצורך מטרות שונות. כלומר, לא חשוב אם האדם צריך הלוואה לצורך רכישת רכב חדש, לצורך שיפוץ דירת המגורים שלו, עבור החתונה של הבן או הבת שלו או עבור איחוד החובות שלו לחוב אחד ופריסתו לתקופה ארוכה יותר שבגינה הוא יצליח לעמוד בתשלומי ההחזר, הרי שהלוואה לכל מטרה היא האופציה האידאלית עבור אותו אדם. הלוואה לכל מטרה ניתן לקבל היום מבנקים שונים או מחברות חוץ בנקאיות, כאשר ישנם כאלה שאף יציעו לכם הלוואה מעין זאת כמשכנתא הפוכה בגין שעבוד נכס. מכיוון שהאלטרנטיבות לצורך קבלת הלוואה לכל מטרה הינן רבות, חשוב מאוד לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר שילוו אתכם ויעניקו לכם ייעוץ.

 

האם יש קאץ בהלוואות לכל מטרה?

התשובה לשאלה זאת היא: בהחלט כן. לא מעט גופנים ובנקים ישמחו להעניק לכם את הסכום הדרוש לכם לצורך הלוואה לכל מטרה, אך לא פעם הריביות על הלוואה מעין זאת יהיו הרבה יותר גבוהות מהריביות על הלוואות רגילות ולכן, בטרם תבחרו בגוף ממנו תיטלו הלוואה לכל מטרה, עליכם לבחון באמצעות ייעוץ של מומחים את כל האופציות העומדות על הפרק ומהן למצוא את האופציה האידאלית עבורכם בכל ההיבטים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה