בימבה לגיל שנה – איך יודעים מה מתאים לילדכם?

בימבה לגיל שנה

בימבות לילדים נחשבות לאחד מהצעצועים הנפוצים ביותר מזה עשרות שנים. כמובן שבמהלך השנים פיתחו עוד ועוד דגמים של בימבות מסוגים שונים ובדוגמאות שונות. המטרה של הבימבות היא לאפשר לפעוטות לצבור ביטחון לקראת הצעדים הראשונים שלהם ולחזק אצלם את יכולות שיווי המשקל וכן מפתחת אצלם את היכולת של שליטה במרחב. על כן, באתר IamToys ניתן למצוא בימבות שמיועדות לפעוטות בטווח גילאים רחב החל מגיל שנה ומעלה כאשר לכל אחת מהן התכונות הייחודיות לה.

האם כל תינוק יכול לרכב על בימבה?

בימבה הינה 'כלי רכב' המיועד לפעוטות קטנים ועל כן היא גם מיוצרת במידות מתאימות ואופן הרכיבה עליה הינו פשוט מאוד.
בשביל לרכב על בימבה לגיל שנה אין צורך לדעת יותר מידי, מלבד הנעת הרגליים קדימה ואחורה בתנועת הליכה. כמובן שבימבה מתאימה רק לפעוטות שיודעים כבר לשבת ולשמור על איזון בעת הישיבה ולא לתינוקות קטנטנים ממש. למעשה אפשר לומר כי הגיל המתאים והאופטימלי לרכיבה על בימבה הוא באזור גיל שנה.

בימבה לגיל שנה – כך תתאימו אותה לילד שלכם

למרות העובדה שהבימבה מיועדת לפעוטות, עדיין ניתן למצוא מבחר גדול מאוד של בימבות כאשר לא כל אחת מתאימה לכל הפעוטות בכל הגילאים. יש בימבות גדולות ובימבות קטנות יותר, בימבות גבוהות ואחרות נמוכות, חלקן כבדות וחלקן קלות משקל. בקיצור, הבנתם. כל בימבה מתאימה לטווח גילאים אחר וחשוב מאוד לבחור את הבימבה המתאימה לגילו של הפעוט עבורו אתם רוכשים אותה. למעשה, כדאי לדעת שלא תמיד הגיל שרשום על האריזה הוא הקובע, אלא דווקא הגובה של הילד הוא זה שמשמעותי כאן, וזאת מכיוון שהרגליים שלו חייבות להגיע אל הרצפה לצורך הנעת הבימבה.

> למדו באיזה גיל מומלץ לרכוש אופני איזון

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה