ייעוץ לבדיקת שכר

ייעוץ לבדיקת שכר

בדיקת שכר זהו תחום שלא כל עובד מודע לזה ולא כל אחד יודע על מה ולמה יש צורך בשירות של בודק שכר. אך חשוב לדעת כי בדיקת שכר זה דבר חשוב שכל עובד וגם כל מעביד זקוקים לשירות הזה. קראו מה מכיל ייעוץ מבודק שכר.

למי שלא יודע, תפקידו של בודק השכר הוא תפקיד רחב היקף. הוא כולל הרבה מאוד סעיפים. אך בגדול מדובר בעבודה אשר כוללת ריכוז נתונים של כל העובדים על מנת לאפשר לו לעקוב באופן מלא אחר השכר שכל אחד מהם מקבל. הוא אמור להדוק האם השכר כפוף להסכמים הקיימים בינו לבין המעסיקים, הוא אמור לבדוק את תלושי השכר על כל ההפרשות ולעקוב באופן כללי אחר כל הנתונים המרכיבים את שכרם של העובדים.

בדיקת שכר זה חשוב למעסיקים

גם עבור המעסיקים ולמען ההתנהלות החוקית שלהם, חשוב מאוד לוודא כי השכר הניתן הוא על פי חוק ועל פי דיני העבודה ולא יהיה כל מקום לבעיות חוקיות או לערעורים מטעם העובדים.

בכל מקרה חשוב לשים לב ולדעת כי התפקיד של בדיקת השכר חייבת להיעשות על ידי איש מקצוע שלמד את התחום ויודע איך וכיצד להתנהל מול כל התחום הנרחב.

רק כך העבודה אכן תיעשה בצורה הנכונה והמקצועית ולטובת הצדדים כולם.

מי יבצע עבורכם בדיקת שכר?

בגלל שבודק השכר חייב להיות איש מקצועי כמו חן בן שבת למשל, חשוב לברר האם אכן מדובר באדם כזה שיש לו את כל הניסיון ואת כל הידע המקצועי לעבודה בתחום. מעבר לכך חשוב לוודא כי מדובר באדם אמין שאכן יבצע את העבודה במלוא השקיפות ובאחריות מלאה הן כלפי העובדים והן כלפי המעסיקים כאשר הכול ייעשה ויהיה בכפוף לחוק ולמה שהוא דורש.

רק כך כל הצדדים יהיו רגועים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה