מה מלווה עסקי יוכל לתרום לך ולעסק שלך?

מלווה עסקי

מסקר שנערך בתחום העסקים הקטנים עולה, שמספר העסקים שלוקחים ליווי עסקי או ייעוץ, הם רק 11% מכלל בעלי העסקים בארץ.

אם תחשבו על זה רגע, זהו נתון שערורייתי לחלוטין. משום שהמחשבה ש 90% מבעלי העסקים חושבים שהם יצליחו בעסק לבד, ללא ידע מקצועי, ללא הבנה בשיווק, ללא ידע במכירות, היא כמעט מופרחת.

ואכן, הסטטיסטיקות בתחום אכזריות למדי. 80% מהעסקים שנפתחים נסגרים לאחר מעט זמן. התובנה הפשוטה הזו צריכה להיות ברורה. אי אפשר לנהל עסק בלי לדעת לעשות את כל התחומים המקצועיים, לפחות ברמה טובה, שעסק צריך.

אז השאלה מה מלווה עסקי יכול לתרום לעסק שלך? אולי מיותרת, אבל בכל זאת, המשיכו לקרוא כדי לדעת סיבות נוספות.

מלווה עסקי לעסק שלך:

מלווה עסקי בראש ובראשונה, מבהיר לבעל העסק שהוא לא לבד. הרבה בעלי עסקים מתמודדים עם כישלונות קשים בעסק שלהם, כי האמת היא שלהצליח בעסק זה לא עניין פשוט, לאף אחד זה לא בקלות, ההתמודדות לבד עם מצבי לחץ, כשלון וחוסר וודאות הם קשים, זהו החלק הראשון שהמלווה העסקי לוקח מכם. 

מעכשיו, יש אתכם מישהו שרואה את הצעדים שלכם, מסביר לכם מה לעשות, נותן לכם אסטרטגיה וכלים ומעביר אתכם את שלבי הצמיחה של העסק, שאגב, בכל עסק יש שלבי צמיחה וזה זהה בכל העסקים. 

כמובן שהאחריות שלכם היא לבחור מלווה עסקי שהגיע להצלחות בעצמו ורק ממנו ללמוד, שכן, מלווים עסקיים לא חסרים בשוק, אתם רוצים לוודא שהמלווה העסקי יודע על מה הוא מדבר פשוט בגלל שהוא היה שם וכמו שאומר המשפט העתיק "המורה הטוב ביותר הוא הניסיון". לקריאה בנושא ייעוץ אסטרטגי

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה