מה זה הילינג?

1972183-min

הרבה מאוד צעירים וצעירות, וכן אנשים מבוגרים, בוחרים ללמוד בשנים האחרונות את כל הנושא של שדה אנרגיה והשפעתו על הגוף והנפש שלנו. הם בוחרים ללמוד את הנושא על מנת שיוכלו להתעסק בו ולטפל באנשים שונים שמגיעים אליהם עם בעיות כאלה ואחרות.

הנושא של טיפול באמצעות אנרגיה, שייך לתחום רחב שנקרא הילינג. מדובר על ענף מאוד פופולארי של טיפול שנמצא תחת מה שמוכר לנו בשם רפואה אלטרנטיבית. הכוונה היא, שמתוך אמונה וידע מקצועי בתחום, יכול המרפא לרפא אנשים שזקוקים לעזרה, על ידי שימוש באנרגיה שנמצאת אצלם בכפות הידיים, ודרך ניווט נכון של האנרגיה אשר נמצא בגוף שלהם. הטיפול נעשה ללא מגע יד, מרחוק, באמצעות אותן אנרגיות שהמרפא שולח אל המטופל שלו. כשמדברים על ריפוי מרחוק, הכוונה ממרחק של סנטימטרים בודדים.

טיפול באנרגיה הוא מאוד נפוץ ונעשה באמצעות מה שמכונה ריפוי רוחני, ריפוי מגע, רייקי, או כלים אחרים. הרעיון שאדם אשר זקוק לריפוי, לעזרה, מגיע אל מרפא, והוא בעזרת הכלים והידע שעומד לרשותו יודע איך לעבוד עם שדה האנרגיה שנמצא בגוף שלו. הוא מניח את הידיים במרחק קצר מהמטפל ומעביר לו את האנרגיות שלו, עוזר לו להרגיש טוב יותר, פיזית ונפשית.

 

האם מדובר בטיפול אמיתי?

צריך לומר בשביל לקבל טיפול אלטרנטיבי מוצלח בתחום, צריך להאמין בזה. מי שאיננו מאמין בתחום הזה, יתקשה מאוד לראות את התוצאות וסביר להניח שהוא יהיה מאוד סקפטי לגבי הסיכוי שבאמת משהו אמיתי מתרחש בטיפול.

יש הסבורים שהטיפול מצליח בעיקר בגלל האמונה, אך זה לעיתים מספיק. עצם זה שאדם אשר נמצא במשבר מסוים, מגיע אל מטפל והוא יודע כיצד לפנות אליו, כיצד לגרום לו להרגיש טוב יותר, בעזרת שימוש באנרגיות, באמצעות הילינג עם מקורות שונים, זה מספיק מבחינתו של המטופל. זה לא חובה להתעסק בדברים אחרים, מעבר לכך.

בכל מקרה, יש לוודא שהאדם אליו פונים באמת מכיר את התחום, באמת יודע איך מטפלים באמצעות הילינג וכן שהוא עושה זאת בצורה בטוחה ובצורה שאיננה פוגעת במטופל שלו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה