4 טיפים לבחירת הגיטרה הראשונה שלכם

man-in-blue-denim-jacket-holding-a-printing-paper-3201784

בחירת גיטרה היא לא תמיד עניין פשוט. במיוחד למי שלא מכיר את הכלי הזה ואין לו כל ניסיון אתו. אכן מדובר על כלי מיתר פופולארי ואהוב ביותר, אבל מי שלא התנסה בו ומי שלא למד לנגן בו – לא אמור לדעת מאיפה בכלל מתחילים לבחור. קבלו ארבעה טיפים שיעזרו לכם לבחור בתבונה את הגיטרה הראשונה שלכם. כך שתהיו מרוצים ממנה והיא תשמש אתכם היטב בהנאה ובהצלחה.
מוזמנים להתרשם ממבחר גיטרות באתר מיוזיקמארט:
https://musicmart.co.il/

הטיפים לבחירת גיטרה

  1. ראשית עליכם לדעת ולהגדיר לשם מה הנכם רוכשים את הגיטרה. יש כאלו שרוכשים את הכלי כדי להתנסות, להכיר מעט ואולי להצליח להפיק צלילים בצורה חובבנית. עבור כאלו מתאים לרכוש גיטרה בסיסית ופשוטה מאוד. גיטרה כזו מספיקה לשימוש חובבני ומאפשרת למנגן להפיק מנגינות ברמה הרצויה. לעומת זאת אם המטרה הינה נגינה מקצועית ולמידה יסודית יהיה חשוב לבחור גיטרה איכותית ומקצועית שכמובן גם תעלה יקר יותר.
  2. במידה והנכם נרשמים ללימודי נגינה, יהיה נכון לשמוע ממורה הנגינה שלכם מה כדאי לקנות. מורי נגינה מכירים את השוק ויודעים להנחות את התלמידים שלהם לבחירה חכמה של גיטרה. הם יוכלו לתת שמות של דגמים מומלצים ולעזור לכם להחליט מה כדאי לקנות.
  3. גם אנשי מכירות בחנויות כלי הנגינה יודעים לכוון ולהמליץ על גיטרה מתאימה לשימוש ראשון. אם כי כאן עלינו לקבל המלצות בזהירות, כיוון שככלות הכול לכל איש מכירות יש אינטרסים. אם כי במידה ונשמע על דגם מסוים שתלמידים רבים רוכשים אותו בתחילת דרכם, זה בהחלט יכול להביא אותנו להחלטה שלנו.
  4. יש חברות ידועות ומוכרות בענף. כדאי לשמוע עליהם ולדעת מי מהן מומלצת לכם כגיטרה ראשונה. בהתאם לציפיות ולמטרת הרכישה שלכם.
    הקליקו כאן כדי לרכוש קייס מיוחד לגיטרה שלכם!
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה