5 טיפים לעיצוב לוגו יעיל

5 טיפים לעיצוב לוגו יעיל

לוגו לבית העסק הוא מבין הפריטים החשובים שבית עסק צריך, משום שהוא נועד לשקף את השירות או המוצר, את הטון והשפה שעמם רוצים לתקשר עם הלקוח. לוגו משמש כדי למתג את בית העסק בצורה זכירה וחכמה מול הלקוחות הפוטנציאליים. מי שבונה עסק קטן/ מי שממתג חברה מחדש, או רוצה לרענן את הלוגו הקיים של ארגון או מוסד – חשוב שיבחר חברה מקצועית לעיצוב לוגו. אבל כיצד מעצבים לוגו ביעילות? הנה 5 טיפים טובים: 

מחשבה וקונספט נכון 

כאשר אנו מעצבים לוגו עבור כל מוצר או שירות – חשוב כי הדבר יעשה בחכמה ובמקצועיות. עיצוב לוגו חייב להיות נכון משום שהוא חלק בלתי נפרד מתהליכי מיתוג בית עסק חדש, גדול או קטן, או כזה שעובר מיתוג מחדש. 

אפיון לוגו

הדרך שבה אנשי המקצוע מאפיינים את הלוגו חייבת להיות קשורה למוצר או לשירות שלכם. לדוגמא: עיצוב לוגו בגוונים ירוקים עבור גננים, או עיצוב צבעוני עבור הפעלות ליום הולדת, ועיצוב לוגו אלגנטי ונקי עבור מעצבי פנים או אופנה. האפיון וההתאמה הם חלק בלתי נפרד מעיצוב יעיל ומדויק. 

בידול ומיתוג

חשוב שהלוגו יהיה ייחודי ולא דומה לשום דבר אחר. בחרו דמות או אות, חפץ או קישוט וכל דבר אחר שקשור לעסק שלכם, וודאו כי התוצאה היא לוגו שניתן להבדיל בינו לבין אחרים. 

אל תוותרו על איכות! 

זה נכון שכיום אפשר לעצב לבד לוגו בעיקר בימים של אפליקציות עיצוב ותוכנות גרפיקה, אולם רק מעצב מקצועי כפי שניתן למצוא כאן ידע לספק תוצאות איכותיות. 

התאמה

הקפידו שהלוגו יתאים באיכות שלו וברזולוציות למגוון מטרות, החל מהדפסה על כרטיסי ביקור עד להדפסה על שקיות. את ההתאמה מבצעות חברות עיצוב מצוינות שידעו להעניק חבילה שלמה שכוללת עיצוב לוגו והתאמה לכול צורך. בהצלחה! 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה