מחפשים קריירה חדשה? כך תדעו מה מתאים לכם

ייעוץ קריירה

לא מעט אנשים בוחרים בקריירה כלשהי, לומדים את תחום הלימודים הנדרש עבור אותה קריירה, מתקדמים בתחום שלהם, עובדים במשך שעות רבות ביממה, אך עדיין: לא מרגישים שהם ממצים את עצמם, לא חשים סיפוק ולא חשים שהם נהנים. רבים מגלים במהלך חייהם כי הלימודים אותם בחרו ללמוד ותחום העיסוק שבו בחרו לעסוק, לא באמת מסב להם את אותה ההנאה ואת אותה התשוקה והחדווה של עיסוק בו. מרבית האנשים יפחדו לבצע שינויים ויבחרו להישאר במקום העבודה שלהם ובקריירה שבה בחרו על אף שלא באמת טוב להם. ישנם אחרים אשר יבינו כי הם אינם מעוניינים להמשיך ולעבוד בתחום עבודה שהם לא מרגישים מספיק טוב בו. אז איך בעצם ממשיכים מכאן? כדאי לקרוא את המאמר הבא.

כיצד תדע אם בחרת בקריירה הנכונה?

אין ספק שאדם אשר איננו מרגיש מספיק בנוח במקום העבודה שלו, ינסה לשנות מקום עבודה באותו תחום מתוך מחשבה שאולי מקום העבודה איננו מתאים לו. אולם, אם האדם יחוש גם במקומות עבודה אחרים שבהם הוא יעסוק באותו תחום עבודה שבו בחר, שהוא איננו חש מספיק טוב עם העבודה שלו, שהוא איננו מספיק ממצה את עצמו ואיננו חש מספיק שמחה בעבודתו, הרי שהוא יבין שיתכן מאוד שהוא עשה טעות ובחר בקריירה הלא נכונה עבורו. לא מעט אנשים חשים במהלך חייהם כי הם אינם עוסקים בתחום שבאמת הם רוצים לעסוק וכי הם עשו טעות בבחירת הקריירה שלהם. אותם אנשים לרוב יחששו לעשות צעד ולוותר על קריירה מבטיחה בכדי להתחיל את הכל מחדש. אולם, על מנת לחיות את החיים בצורה הטובה ביותר, בהחלט כדאי לעשות את זה.

קראו גם על: שיטת NLP

כיצד תבחרו קריירה חדשה?

על מנת לעשות את הצעד הקשה של בחירה בקריירה חדשה, כדאי מאוד ללכת לאימון אישי אשר יסייע לכם למצוא את הייעוד שלכם מבחינת קריירה ולהתנהל מבחינת בחירת הצעדים לצורך שינוי מסלול הקריירה שלכם. אימון אישי מקצועי ואיכותי, אשר יתבצע על ידי מאמן מקצועי, יסייע לכם לבחור את הקריירה המתאימה שלכם ולהגשים את החלומות שלכם בפן התעסוקתי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה