תכנון אירוע עסקי שלא ישכח

תכנון אירוע עסקי שלא ישכח

בכדי לתכנן אירוע עסקי שלא ישכח לעולם מהמשתתפים בו, אנו נצטרך לפעול בדרכים יצירתיות, כאלו שעוד לא עשינו מעולם ובכלל, נצטרך ליצור אירוע ולנסות לבחור בכזה, שלפחות רוב האורחים שלנו לא הכירו בעבר.

כיצד לתכנן אירוע עסקי? |

ראשית, קחו לכם עם דף ועט, והביאו על הכתב את מהות ואופי האירוע אותו אתם מעוניינים להפיק כמו מהי מטרת האירוע, מהו קהל היעד שלנו, האם אנחנו מעוניינים להרשים בו גורמים חיצוניים לארגון או שהוא מיועד לאנשי הארגון עצמו, עד כמה הוא אמור להיות יוקרתי ומסוגנן, או לחילופין חופשי ולא רשמי וכמה מתאים להביא לאירוע קוסם למבוגרים שישעשע את כולם.

למרות שקריטריונים אלו יכולים להישמע לכם מאוד טריוויאליים, בתכלס, רבים מתחילים לתכנן ולהפיק אירועים בלי שהם באמת סגורים על התשובות לשאלות אלו.

מצב זה יוצר בלבול בשלבים מתקדמים, ובעקבות כך הרבה בלגאן גדול, לחץ וניצול בלתי יעיל של התקציב והזמן.

תכנון אירוע עסקי שלא ישכח |

לאירועים עסקיים הכוללים כנסים, נופשים וימי גיבוש חווייתיים בחו"ל, נרצה לשלב עוד כמה אלמנטים, כדי שייזכרו להמון זמן. חברה גדולה שמתכננת לעשות ולהפיק אירוע עבור עובדיה, כדאי שתעשה את זה בצורה שתיזכר לזמן רב ולכן תהיה חייבת לחשוב מחוץ לקופסא.

אמן חושים באירוע עסקי |

לאמני חושים יש את היכולת להפוך כל אירוע ממשעמם וחסר משמעות, לכזה שכנראה אף אחד מהמשתתפים בו לא ישכח המון זמן. השקעה באמן חושים לאירוע שלכם תהיה מושלמת עבור המשתתפים בו וכדאי לכם לברר על כך באמצעות הקישור הזה, ולמצוא את אמן החושים המתאים לכם.

חדרי הבריחה לאירוע עסקי |

כמו שלכל דבר בחיים ישנם עליות וירידות, כך גם בטרנדים שמשתוללים בעולם חדרי הבריחה. מבחינת הריגוש שלהם, גם כאן הסיפור הוא דומה. חדרי הבריחה נחשבים לאטרקציה משפחתית אך גם לעובדים, או כאירוע עסקי או לימי גיבוש.

חדרי הבריחה תמיד יישארו כלהיט לכל משתתף באתגר הזה במסגרת הנישה שעליו יושב "חדרי הבריחה". הם כנראה לא הולכים להעלם לנו מהחיים. ילדים ובעיקר מבוגרים, מרגישים את האדרנלין שכה מורגש בכל פעם שהם נכנסים אליהם והם גם יתאימו לאירועים עסקיים וימי גיבוש.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה