כמה עולה לייבא כלב?

כלב הוא חיית מחמד שזוכה לפופולריות רבה בארץ ובכל העולם. כלב מבוית קיים כבר יותר מ-10,000 שנים ועדיין אהוב על אנשים. העלות של ייבוא כלב משתנה ממדינה למדינה אך היא יכולה להיות בכל מקום בין מאות שקלים עד אלפים רבים של שקלים. יבוא כלבים זה דבר נפוץ. כלב הוא חיית מחמד טובה, אבל כמה עולה יבוא כלב מחו"ל?

כמה עולה לייבא כלב?

הדרך הזולה ביותר לייבא כלב לבית היא בדרך כלל דרך האינטרנט או דרך חנויות מקוונות. אתה יכול למצוא כלבים מיובאים זולים על ידי חיפוש חיות מחמד שמתאימות לצרכים שלך ולאחר מכן לקנות אותם מחנויות אלו או מחנויות מקוונות אחרות. המחירים משתנים בהתאם לסוג הכלב שאתה רוצה – אם הוא קטן הוא עשוי לעלות פחות מ-350 שקלים אבל אם אתה רוצה אחד גדול מ- 5 קילו זה עשוי לעלות בסביבות 3,500 שקל או יותר.

ניתן לייבא מכל מדינה, אך עלות ייבוא כלב תלויה במדינה. בארה"ב, העלות הממוצעת של כלב היא 4000 שקלים. אותו הדבר חל על אוסטרליה שם זה עולה 5000 שקלים. בהודו זה עולה בסביבות 400 שקלים וביפן זה עולה 6000 שקלים.

מה חשוב להבין בעניין ייבוא הכלב?

עלות ייבוא כלב תלויה במדינה. ישנם סוגים שונים של יבוא כלבים. סוג אחד מיועד לחיות מחמד, סוג אחר הוא לבעלי חיים וכן הלאה. עלות ייבוא כלב יכולה להשתנות ממדינה למדינה. הכל תלוי בחוקים ובתקנות המקומיים. כתוצאה מכך, מדינות מסוימות דורשות מכם לשלם אגרה עבור ייבוא חיית המחמד שלכם. במדינות אחרות, אפשר לקנות כלב באינטרנט ולקבל אותו במשלוח עד הבית.

כלב הוא יונק, ולא ניתן לייבא כזה לארץ ללא אישור. זו שאלה שנשאלה על ידי אנשים רבים בעולם. התשובה לשאלה זו משתנה מאדם לאדם, אך מוסכם בדרך כלל שייבא כלב עולה יותר מאשר לייבא חיות אחרות.

פרטים באתר: https://revivolution.co.il/

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה