מתי נצטרך ליווי עסקי?

כל אדם ללא ניסיון עסקי אשר מעוניין לפתוח עסק חדש או כל אדם שבאמתחתו ניסיון כושל או בעייתי בניהול עסקי, זקוק לליווי עסקי. במאמר זה נסביר מדוע ומה כולל ליווי עסקי. קריאה מהנה.

עסקים בישראל

אי אפשר להתווכח עם הנתון שעסקים רבים בישראל נסגרים תוך חמש שנות פעילות. רוב האנשים מופתעים לגלות שגם עסקים אשר מרוויחים לא מעט כסף ונחשבים כרווחיים נוטים להיסגר באותו פרק זמן של חמש שנים. הגורמים העיקריים אשר מובילים לכישלון העסק הינם בעיות מימון ובעיות של ניהול העסק. שירות ליווי עסקי הוא שירות במהלכו יועץ עסקי מלמד ומדריך את הלקוח בכל הקשור אל העסק והתנהלותו, משלב הכרת המושגים העסקיים ופתיחה ראשונית של עוסק פטור, מורשה או חברה בע"מ ועד התנהלות עם העובדים ובניית עסק ריווחי לאורך זמן.

תאמו ייעוץ עם מאמן עסקי מומלץ >>>

מלווה עסקי – נעים מאוד

ראשית כל חשוב לנו להבהיר שלא כל יועץ עסקי הוא מלווה עסקי. פעמים רבות יועץ עסקי מספק שירותי ייעוץ לגבי תחום ספציפי או מספר תחומים הקשורים אל העסק וכאן מסתיימת עבודתו. בהשוואה אליו ליווי עסקי הוא ליווי לאורך זמן למטרה מסוימת. חשוב לוודא שבמהלך הליווי העסקי, המלווה יוכל לשמש לכם לעזר בדברים הבאים:

  • בניית תכנית למינוף העסק
  • התנהלות נכונה – כלכלית , התמודדות עם רשויות, התמודדות עם לקוחות ועוד.
  • הצבת מטרות ויעדים ריאליים לתקופת הליווי ולעסק

אם בעבר אנשים ניסו לבנות עסק בעצמם וללמוד מטעויות, נכון להיום רוב בעלי העסקים מעוניינים ללמוד דפוסים מהטובים ביותר וזאת על מנת להימנע מטעויות מיותרות ולבנות באופן הנכון ביותר את העסק, דבר אשר כולל התנהלות נכונה והתייעלות. ליווי עסקי יבטיח לאותו בעל עסק להכיר את העולם העסקי וליהנות מתחושת ביטחון במהלך ניהול העסק כאשר המטרה היא התייעלות ושגשוג. בהצלחה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה