החשיבות בהסכם הורות משותפת

כשמדברים על הסכם הורות משותפת מדברים על שני אנשים שאין להם קשר אישי בהכרח אבל רוצים להביא לעולם ילד משותף. עם זאת יש כמה וכמה סוגיות שחשוב לפתור ולסדר ולכן, אם הולכים על כך חשוב שלא להיכנס לתהליך ללא הסכם בו יובהרו הדברים ויתבצעו על הצד הטוב ביותר. 

כפי שהבנתם, אם פעם היה מוזר להסתכל על הורות משותפת בין שני אנשים שהם לא  בהכרח נשואים, שהרי היום יותר ויותר אנשים בוחרים בכיוון הנ"ל ונוכח נפיצותו הגדולה חשוב לעגון את הדברים עם הסכם ברור במיוחד שיקל על הצדדים ויבהיר כל נקודה ונקודה כך שלא תיווצרנה בעיות בהווה או בעתיד הרחוק.

הסכם הורות משותפת – עד כמה זה חשוב? 

לא משנה אם הזוג זה הרגע התגרש או שהוא מנסה לממש הורות משותפת, העניין של הסכם הוא זה שיגן על הילד, יספק לו את הביטחון המלא ובאין הסכם זה עלול לגרום לסכסוכים לא פתורים שבסופו של דבר עלולים לפגוע בילד.

מה עושים כדי שזה לא יקרה? ההסכם שאנו מדברים עליו הוא למעשה הדבר שיאפשר לכל ילד להרגיש בטוח בכל מקום שיהיה- הפעם זה יהיה בזכות חוקים מפורשים, דברים כתובים ובסופו של דבר חתימה על כל התנאים בהיבט המשפטי והחוקי כך שלא תהיינה תהיות או בעיות בהווה או בעתיד. 

בסיכום דבר, הסכם הורות הוא קריטי ביותר לכל סביבת גידול ולכל ילד ולא רק לטובתו אלא גם לטובת ההורים החתומים, הבנת הדברים וההסכמה שתבוא לידי ביטוי בתיאום ציפיות שהוא הסכם הורות לכל דבר. 

לכן, אם מחליטים על הורות משותפת רצוי לעשות זאת בצורה הנכונה ביותר ולא לוותר על הסכם שיבהיר את הדברים ויהפוך את הכול לפשוט וקל יותר. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה