קביעת תור לדרכון אמריקאי – מה חשוב לדעת?

אם אתם רוצים לקבל דרכון אמריקאי אתם צריכים לדעת כי מדובר בהליך שצריך את הזמן שלו. כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט להתחיל אותו. זה כולל מילוי טפסים באתר האינטרנט הרשמי ולאחר מכן תשלום אגרה וקביעת תור לקונסולה לשם ביצוע ראיון. כל אלו הינם שלבים נחוצים לקראת קבלת הדרכון האמריקאי אותו אתם רוצים כל כך לקבל. אם אתם עומדים בשלב קביעת התור לראיון אתם צריכים לדעת כמה דברים חשובים.

 

כל מה שאתם צריכים לדעת על תור לדרכון אמריקאי

  • את התור אתם קובעים בעצמכם באמצעות האתר, חשוב לדעת כי ניתן לקבוע תור לקונסולה בירושלים או בתל אביב, עליכם לבחור את המקום שנוח לכם יותר להגיע אליו. גם עניין השעה נתון לבחירתכם ואתם צריכים לקבוע את התור בהתאם ללוח הזמנים שלכם, כדי שביום ההגעה שלכם יהיה לכם נוח וקל להגיע לראיון.
  • עליכם להתכונן לראיון ולדעת מהי בעצם המטרה שלו. מה שעומד מאחורי הריאיון הוא בדיקת הגורם שניצב מול המראיין. מהי המטרה שלו? לשם מה הוא חפץ לקבל דרכון לארצות הברית? האם הוא גורם חיובי ומועיל? האם אין כל סכנה שכרוכה בהגעה שלו? האם הוא אינו מתכנן להשתקע בגבולות ארצות הברית? כאשר המרואיין יודע מה בודקים הוא יודע כיצד נכון לו להתנהל ולהתנהג במהלך הריאיון.
  • לראיון יש להגיע מצוידים במסמכים הרלוונטיים על מנת לקיים אותו ולא להתעכב בגין בעיה טכנית כזו או אחרת. יש להביא את המסמכים הנחוצים על מנת לקיים את הראיון כנדרש ולעבור אותו בהצלחה.
  • כדאי לקבל הדרכה נכונה מחברה מקצועית כמו אמריקן דוקס על מנת לדעת כיצד להתנהג ומה להביע מול המראיינים במהלך הראיון לקראת קבלת דרכון אמריקאי.

לחצו כאן עבור קביעת תור לדרכון אמריקאי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה