למכור את הרכב לפירוק – כמה כסף זה יכניס לכם?

למכור את הרכב לפירוק

הרכב שלכם כבר ישן מידי, בכל נסיעה של יותר מכמה דקות, המנוע מתחמם ומחרחר, הבלמים כבר לא משהו ואתם צריכים נס בכדי לעבור את הטסט הבא? כנראה שהגיע הזמן להיפרד מהרכב הישן ולרכוש אחד חדש. אבל רגע.. מה עושים עם הרכב הישן? תמכרו אותו? מי ירצה אותו במצבו הגוסס? הפתרון הטוב ביותר לרכבים ישנים מידי הוא למכור את הרכב לפירוק.

למכור את הרכב למגרש לפירוק רכבים יכול להיות הצעד החכם ביותר שלכם. במכירה זו אתם תרוויחו את המקסימום שניתן להפיק מהרכב הגוסס שלכם ממילא. בוא נגיד שלמצוא קונה לרכב במצב כזה ייקח לכם הרבה זמן, משאבים וכסף רב. ובסוף גם לא תוכלו לדרוש עבורו יותר מידי. אז נכון, למכור את הרכב לפירוק לא יניב לכם סכום גדול מידי, אבל עדיין זה שווה את כאבי הראש של חיפוש אחר קונה הגון לרכב מתפרק וישן.

מכירת רכב לפירוק

ישנם שלושה מצבים עיקריים בהם אין יותר מידי אפשרויות ומה שנשאר לכם לעשות זה רק למכור את הרכב.

רכב מושבת – כאשר ישנם בעיות טכניות מורכבות המונעות מכם לחדש את רישיון הרכב, והרכב עומד בחניה, חוסמת את המעבר ומכערת את הנוף. רכב כזה דינו לפירוק.

רכב ישן – רכב שגילו כבר הגיע ליותר מ – 20 שנים, הגיע זמנו. בדרך כלל לא תמצאו קונה לרכב כזה ומה שיש לכם לעשות זה למכור אותו לפירוק.

רכב אחרי תאונה – במידה ורכבכם עבר תאונה קשה הדורשת תיקונים מקיפים ומורכבים, עדיף למכור אותו לפירוק מאשר להשקיע בו הון.

כמה תרוויחו?

מכירת רכב לפירוק רכבים בחברת DBC תכניס לכם בין 800 ל – 2,000 שקלים, בהתאם למצב הרכב.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה