ביטוח מסעדות

ביטוח מסעדות

ניהול מסעדות איננו דבר של מה בכך. תחום המסעדנות טומן בחובו לא מעט סיכונים, הן לעובדים והן לסועדים. לכן כל בעל מסעדה או בית קפה, ועוד בטרם הוא פותח את העסק, חייב שתהיה לו תוכנית ביטוח מסעדות .

ניהול מסעדות

אין זה פשוט כלל וכלל לנהל מסעדות. העסק חייב לתפקד על הצד הטוב ביותר ומכלל ההיבטים, בין היתר ואולי בעיקר על מנת שיצבור רווחים.

ציוד למסעדות

ההשקעה הכספית במסעדות היא מרובה. יש לדאוג לכך שכלל הציוד הנמצא במקום הוא איכותי ובטיחותי, הן במטבח והן בשטח המסעדה.

עבודה מרובה

כל בעל מסעדה מודע לכך שמוטלת עליו עבודה מרובה, יש לו אינטראקציה עם הרבה מאוד גורמים – העובדים, הסועדים, הספקים, תשלומים, וגם הוצאות שאינן צפויות.

חודשים טובים יותר ופחות

למסעדות יש חודשים טובים יותר וגם פחות טובים, ובעלי העסק עדיין מחויבים לעובדים, לספקים וכמובן ללקוחות. ככלל עסקי המסעדנות בארץ הינם קשוחים, לא מעט מסעדות נסגרות תוך טווח זמן קצר. בנוסף, לעיתים עלולים להיווצר נזקים כמו שריפות.

אחריות על הסועדים

ישנם סועדים שאלרגיים למוצרי מזון כמו אגוזים או חלב למשל. עוד טרם הם מזמינים את המנה, עליהם יהיה ליידע את המלצר על כך. כבר קרו מקרים שנעשו טעויות, סועד שאלרגי לבוטנים למשל, קיבל מנה המכילה את הרכיב התזונתי הנ"ל. עניין זה עשוי להסתיים באשפוז בבית חולים ואפילו שלא נדע, במוות. לכן האחריות על מנהל המסעדה היא כבירה.

מהו הפתרון?

לכל בעל מסעדה מומלץ לרכוש ביטוח מסעדות, כך שלפחות דאגה אחת יוכל להסיר מעליו, מה שגם יאפשר לו לישון טוב יותר בלילה. חברות הביטוח מציעות מספר רב של כיסויים הרלוונטיים למסעדות, ויש להתאים את ביטוח המסעדות בהתאם לצרכיו של העסק.


> אנשים חיפשו גם ביטוח עסק למוסכים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה