עורך דין משרד הבטחון – 3 מקרים בהם מומלץ לשכור את שרותיו

1249522-min

ישנם רבים אשר הקדישו את חייהם להגנה על המדינה ובשלב מסוים הם סבלנו מפציעה ונכות אשר נמצאת אתם לאורך כל החיים. במצבים מאין אלה יהיה חשוב לפנות אל עורך דין משרד הבטחון אשר יוכל להעניק ליווי צמוד כדי לוודא כי אתם מקבלים את כל מה שמגיע לכם. לא רק הכרה כנכי צה״ל אלא פיצויים הולמים ומאוד מכובדים.

 

פציעה במהלך השירות בצה״ל

מצב ראשון בו תרצו לפנות אל עורך דין שמתמחה בייצוג מול משרד הביטחון יהיה כאשר סבלתם מפציעה כזו או אחרת במהלך השירות שלכם בצבא. כל אחד מכם שידע לפעול בצורה מושכלת בנושא יוכל לראות בבירור הדרך שלו להשגת פיצוי הולם תהיה חלקה יותר. בעזרת עורך הדין תקבלו ייצוג בבית המשפט ותוכלו לקבל את כל הזכויות שמגיעות לכם.

 

אי קבלת פיצויים עקב פציעה בצבא

סבלתם מפציעה והוכרתם כנכי צה״ל אך לא קיבלתם שום פיצוי עקב זאת? דעו לכם כי יש מה לעשות בנידון! פשוט תצטרכו לפנות אל עורך דין אשר יוכל לתבוע יחד אתכם את הגורמים הרלוונטיים וזאת על מנת להבטיח מיצוי מיטבי והשגה של כל הזכויות שמגיעות לכם בסופו של דבר. זו תהיה הדרך הבטוחה מבחינתכם לפעול לפיה בעצם.

 

רצון לדעת מה מגיע לכם עקב הנכות

סיבה נוספת לפנייה אל עורך הדין יכולה להיות על מנת להבין טוב יותר את המצב בו אתם נמצאים. הוא יוכל לספק לכם תשובות לכל השאלות ולסייע לכם לדעת בצורה מדויקת מה גובה הפיצויים שיהיה ניתן להשיג. כך תוכלו לדעת טוב יותר מה המצב שלכם ולקבל החלטות מושכלות ובכל המובנים שיהיו קיימים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה