מינית מנהל צוות חדש? כל הסיבות לדאוג לו לליווי מנהלים

מינית מנהל צוות חדש? כל הסיבות לדאוג לו לליווי מנהלים

אתה בעל עסק ומינית מנהל צוות חדש. קודם כל ברכות על המינוי! 

כאשר ממנים מנהל צוות ישנה איזו ראית חזון שלך, הבעלים, שהמנהל יפעל בדיוק כפי שאתה היית פועל. שידע להתמודד עם אתגרים שיעמדו בפניו בצורה המיטבית ביותר תוך כדי שמירה על האג'נדה של החברה ומינופה קדימה. אך לעיתים זה לא קורה והמנהל מרגיש שהוא לבד במערכה ולא מצליח לפעול כפי שמצופה ממנו. על מנת לדאוג למנהל שלך ולא לזרוק אותו ישירות לתוך המים הקרים ניתן לדאוג לו לליווי למנהלים באתר תכלית שירכך את הנחיתה ויסייע לו להטיב עם העסק. 

מה זה ליווי מנהלים ומה הוא כולל בתוכו? 

ליווי מנהלים זה בעצם לתת למנהל מלווה שיהיה עימו בכל תחילת הדרך שלו. יסייע לו, יתמוך בו ויכוון אותו לפעול בדרך הכי נכונה עבור העסק. 

המלווה לומד מהו החזון של העסק, צופה מהצד באתגרים שעולים תוך כדי ניהול, ומשקף אותם למנהל. המלווה מייעץ למנהל כיצד לפעול תומך בו רגשית ומעשית ונותן לו הדרכה שתטיב עם העסק. 

הליווי מתמקד בכמה נושאים: 

שיפור היכולות של המנהל ואופן הניהול שלו, התמקדות בעבודת צוות נכונה, תקשורת נכונה בין המנהל לבין הצוות שתגרום לצוות לפעול בצורה הטובה ביותר לקידום העסק, הצבת יעדים ותכנון דרך ניהול העסק לטווח ארוך ועוד. 

לא פשוט עבור מנהל חדש לשמור על העסק ולהתמודד בהצלחה עם האתגרים החדשים שניצבים בפניו. על כן הדרך הראויה ביותר היא על ידי ליווי או ייעוץ עסקי לחברות. אם העסק שלך חשוב לך ואתה רוצה לשמור הן על המנהל והן על הצוות, מן הראוי לדאוג למנהל לליווי הצמוד. הדבר יכול להפיק מהמנהל כל כך הרבה יתרונות שלא בהכרח יוציא אותם לפועל אם יפעל לבד ויתמודד לבד בשטח.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה