מדריך קורות חיים

1588744-min

קורות החיים של כל אדם הם דבר חשוב מאוד. מדובר על מסמך שכל אדם צריך ליצור על מנת לשלוח למקומות עבודה שונים וזאת בכדי שהמעסיקים יבחנו האם בכלל מתאים להם בהתאם לקורות החיים של האדם, לזמן אותו לראיון. גם אם קורות החיים שלכם לא נראים לכם כל כך אטרקטיביים, גם אם לא עשיתם יותר מדי בחייכם וגם אם אתם חושבים שאין לכם בכלל מה לכתוב בקורות החיים שלכם, חשוב מאוד שתדעו שלקורות חיים יש ערך וחשיבות רבה בעולם התעסקותי כיום ולכן, לא משנה מה עשיתם בחייכם, חשוב מאוד שתדעו כיצד לנסח את קורות החיים שלכם בכדי שתוכלו להתקבל לעבודה שמעניינת אתכם ואתם חפצים בה.

 

מהו מסמך קורות חיים?

מסמך קורות חיים הוא מסמך אשר מספק את כל המידע אודות האדם הרלוונטי עבור מעסיקים שונים כגון: שמו, גילו, מינו, תאריך לידה, דרכי יצירת קשר ועוד. מלבד זאת, המסמך מכיל את הפרטים אודות המקום שבו האדם למד, כמה שנים למד, במה הוא עסק לאחר לימודיו, האם למד לימודים אקדמאיים ואם כן באיזה שנים ואיזה תחום, במה הוא עסק בשנים השונות ועוד. את המסמך שולחים לכל מקום עבודה שאליו מעוניינים להתקבל, כאשר המעסיק או מחלקת משאבי אנוש במידה ומדובר בעסק גדול, מקבלים את קורות החיים, בוחנים אותם ומחליטים האם האדם יכול להיות מתאים למשרה כלשהי אצלם בהתאם לקורות חייו. במידה והם רואים פוטנציאל במועמד כלשהו הם יזמנו אותו לראיון.

 

כיצד מנסחים קורות חיים?

אם אינכם יודעים כיצד לנסח את קורות החיים שלכם, כדאי שתדעו שכיום ניתן למצוא מדריך קורות חיים וחשוב מאוד להיעזר בו בטרם כותבים קורות חיים על מנת שקורות החיים שלכם יעניקו לכם אפשרות להיות מוזמנים למשרות שונות שאתם חפצים בהם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה