דוד בן הרוש יבנה – האיש הנכון במקום הנכון

דוד בן הרוש יבנה

לפעמים, מספיק שאנחנו נציב את האיש הנכון במקום הנכון, בשביל שדברים יתבצעו כמו שצריך. לו יש את הכלים, ידע וניסיון, על מנת שהוא יוכל לקדם אותנו אל המקומות אליו אנחנו רוצים להגיע. אם יש לנו תוכנית, הוא ידע כבר ליישם אותה, אם יש לנו חזון הוא ידע להגשים אותו. 

דוגמא לכך הוא דוד בן הרוש עיריית יבנה. מי שהיה ראש עיריית יבנה ולימים היה גם מנהל בנמל אשדוד. בשני המקרים הוא הוכיח שמדובר באיש הנכון לתפקיד, באיש שיודע את העבודה ויכול לבצע את התפקיד שלו על הצד הטוב ביותר, בדיוק כפי שאנחנו רוצים ומצפים שיקרה. 

לדוד בן הרוש ניסיון רב בתחומים רבים אשר קשורים לניהול מערכות גדולות, ניהול אנשים, ניסיון רב בעבודה מול גורמים אשר מגיעים ממערכות שונות. מה שיכול לעזור כמובן בתהליכי עבודה שונים ומורכבים. 

כשאנחנו מחפשים גורם שיוביל מערכת, הרי לניסיון יש משמעות, בין אם זה בעבודה מול גורמים שונים, ובין אם זה כשצריך לייצר תוכנית עבודה ולגרום לכך שהיא תיושם במלואה. על כן, יהיה נכון מצידנו לבחור בדוד בן הרוש. 

מדוע הניסיון חשוב

תמיד עדיף לבחור גורם מקצועי, גורם שיש לו כבר ניסיון בתחום והוא יודע איך לראות את הדברים, כיצד לדלג מעל מכשולים ולהתמודד עם קשיים בדרך. על כן, כשאנחנו מבקשים ליישם תוכנית פעולה, נכון יהיה שגורם אחראי, רציני ומקצועי יעבוד עליה. 

לפני סיום חשוב להדגיש עוד נקודה, כשבוחרים אדם כמו דוד בן הרוש נמל אשדוד או עיריית יבנה לתפקיד, חוסכים הרבה זמן, חוסכים הרבה מאוד טרחה, דברים שיכולים להשפיע על ביצוע התוכנית, ובפרט על כל התהליך של הלמידה. לכן משתלם לפנות אליו שיוביל תהליכים קצרים וארוכים. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה