פציעת ילדים בגני שעשועים – מה אפשר לעשות מבחינה משפטית

2009997-min

גני השעשועים מיועדים מטבע היותם לצורך שעשוע של ילדים או לכל היותר בני נוער. אך למרות זאת כולנו עדים לאבסורד המסייג את השימוש חלק מהמתקנים על ידי אזהרות כי השימוש במתקנים מותר אך ורק בלוויית מבוגר או שהשימוש מותר אך ורק מגיל מסוים וכן על זה הדרך.

למה בעצם יש את כל האזהרות הללו? זאת בגלל שכל מי שעומד מאחורי אותן הגינות רוצה לטח את עצמו ולהיות רגוע כי הוא יהיה מוגן בכל מקרה של תביעה. כלומר אם יקרה ויהיו משתמשים מתקנים שייפגעו עקב שימוש במתקנים, הרי שהם לא יוכלו לטעון כי מדובר במתקנים שהם אינם בטיחותיים או שאלו לא יוצרו בצורה נכונה ומקצועית. אלא הטענה תהה כי השימוש לא נעשה על י ההוראות ועל כן אין אפשרות לטעון כי היצרנים הם אלו שאשמים בפגיעה שאירעה.

 

אז מה עושים מבחינה משפטית?

גם אם נראה שאין למעשה הרבה מה לעשות מהבחינה המשפטית, במיוחד בגלל האזהרות הרבות התלויות בכל פינה גן השעשועים, עדיין חשו לדעת כי יש מה לעשות. יש בהחלט מקרים אשר בהם אפשר יהיה לעקוף את כל המהמורות הללו ולהגיע למיצוי ולפיצוי.

אנשים רבים שלא האמינו כלל כי יש להם סיכוי לקבל משהו, הופתעו מאוד לגלות כי יש בהחלט מה לעשות והם קבלו פיצויים נאים בהחלט.

 

פונים אל עורך דין מומחה בתחום

על מנת שאפשר יהיה לקבל את הפיצויים הנדרשים, כדאי לפנות אל עורך דין מומחה שיש לו ניסיון בתחום והוא מסוגל לסייע במיוחד בתחום הספציפי הזה. אנשי מקצוע שיש להם קבלות בתחום הזה הם אלו שיהוו כתובת גם עבורכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה