אופניים חשמליים – מאיזה גיל כדאי לקנות להם

1676378-min

בשנים האחרונות אנחנו עדים לכך כי רבים בוחרים להחליף את האופניים הרגילים שלהם לאופניים חשמליים. לא רק את האופניים מחליפים לאופניים חשמליים אלא גם את המכונית יש הרבה כאלה המבקשים להמר באופניים חשמליים. יש לכך כמה וכמה סיבות כאשר כיום ברור לרבים מהנהגים כי הם רק מרוויחים מכך שהם יוצאים לדרך, לעבודה או לקניות דווקא באמצעות האופניים החשמליים. אז נכון שהאופניים הוא כלי רכב שהוא רק ליחיד, הוא כלי רכב שלא מתאים לכל מזג אוויר ולמעשה אין אפשרות לנסוע אתו למרחקים גדולים מידי. אך כאשר מדובר בנסיעה שהיא אינה ארוכה והנהג מבקש לעקוף את הפקקים שבדרך, אפשר בהחלט להסתדר עם אופניים חשמליים ואף ליהנות ממנו.

 

מאיזה גיל זה מתאים?

הילדים של היום רוצים ליהנות מרכיבה מהירה וחלקה בלי שיהיה עליהם לדווש לאורך כל הנסיעה. הם רוצים לרכב על אופניים חשמליים שמדמים תחושה כמעט כמו נסיעה במכונית. השאלה היא מאיזה גיל אנחנו יכולים לאפשר להם את הדבר. כאן חשוב לדעת כי אופניים חשמליים, למרות שהם נראים כמו כלי תמים ובטוח, הם לא לגמרי כאלה. תאונה של אופניים חשמליים עלולה להיות תאונה קטלנית ומסוכנת מאוד. על כן, חשוב מאוד להיצמד לחוקים וכן להקפיד על אמצעי הזהירות הנדרשים על מנת שהרכיבה על האופניים החשמליים תהיה בטוחה.

מבחינת הגיל המותר ברכיבה על אופנים חשמליים, החוק מאפשר את הדבר החל מגיל 14. ילד שמגיע לגיל 14 הוא כבר בשל לכך והוא יכול לשלוט על עצמו ועל הרכיבה הבטוחה.

מעבר לכך חובה לוודא כי הילד מוכן להתחייב ולהקפיד על חבישת קסדה בעת הרכיבה והוא יודע היכן מותר לו לרכב על האופניים בצורה זהירה.

 

מוזמנים להכנס לאתר של חנות Wheeltech ולקבל ייעוץ והכוונה לקנייה ממגוון הדגמים בחנות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה