חורף, גן עדן לעובש

חורף גן עדן לעובש

ימח החורף הם לא פחות מגן עדן לעובש אשר פעמים רבות מוצא את מקומו באזורים שונים על קירות ביתנו. לא מעט אנשים מדווחים על עובש רב באזורים רבין בדירה שלהם דווקא בימי החורף הקרים בגלל כמה סיבות עיקריות. הסיבה המרכזית בגללה אנו מבחינים בהופעת העובש דווקא בימי החורף הקרים היא העובדה כי ישנם ביניינים רבים אשר אינם אטומים מספיק מה שגורם לחדירה של מי הגשמים לקירות הביניין.

הסיבה המרכזית לעובש בחורף

חדירה של מי הגשמים לקירות הביניין גורמת לרטיבות רבה ומצטברת אשר מביאה לידי עובש של ממש, למידע נוסף. עובש זה יכול להופיע בכל אזורי הבית שלנו ולגרום לתחושת מחנק תמידית ולבעיות נשימה שונות. מעבר לכך עובש יכול להרוס לא מעט רהיטים בקרבת מקום הקיר הנגוע ועל ידי כך ליצור גם הרס כלכלי רציני. לכן מומלץ להתמודד עם בעיית העובש מהר ככל הניתן במטרה לשמור על ביתינו מפני הפגיעות הקשות.

העובש גורם נזקים רבים

חשוב להבין, העובש נוצר בעקבות רטיבות או הצטברות של נוזלים במקום מסויים. לכן גם המקום השכיח ביותר הוא המקלחת שלנו. המקלחת היא המקום עליו הכי הרבה אנשים מתלוננים על פגיעת העובש. במקלחת יש לא מעט הדים אשר נוצרים כתוצאה של מקלחות במים חמים. ההבדלים בין הטמפרטורה במקום לבין טמפרטורת המים יוצרים כמות הדים אשר מסוגלים לגרום להופעת העובש. במידה ולא תקפידו לפתוח חלומות מיד לאחר סיום המקלחת, קיימת סבירות גבוה כי העובד באזור זה לא יאחר להגיע.

התמודדות מיטבית עם הבעיה

על כן קיימת חשיבות רבה להתמודד עם בעיית העובד בדירה שלכם במספר שלבים פשוטים. ראשית כל שעליכם לעשות זה לזהות את מקור הבעיה. במידה ואתם יודעים כי הביניין שלכם ישן במיוחד ולא תוחזק לאחרונה בציפוי איכותי ומקצועי כמו כאן, קיימת סבירות גבוהה כי מקור הבעיה הוא הגשמים אשר חודרים לירות הביניין שלכם.

על מנת להצליח להתמודד עם בעיה זו אתם צריכים לדאוג לצפות את הביניין שלכם כך שמי הגשמים לא יצליחו לחדור לפנים הקירות כלל. ציפוי זה יסייע להתמודדות עם בעיית העובש ובשילוב קטילת העובש אשר כבר קיים עם מגוון תכשירים מיוחדים, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהעובש לא יחזור.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה