מבצעים של הוט – שווים את רמת השירות?

מבצעים של הוט - שווים את רמת השירות?

נכון להיום יש כבר מבחר רחב של חברות שמציעות שירותי טלביזיה, כמו שיש ברי מים מחירים וחבילות שונות. אחת הבולטות לרעה היא חברת הוט, עם מספר גבוה של תלונות שהוא גבוה כמספר הלקוחות. לעומת זה, המחירים של החברה שנה אחר שנה מביאים עוד ועוד לקוחות לסגור איתם עסקה, וכאן עולה השאלה האם המחיר הזול הוא עדות לשירות והמוצר שעומדים לקבל, או שהמחיר הזה הוא נמוך לטווח קצר ורק ילך ויעלה.

מוצר טוב לא מצריך שירות

כל הזמן חברות מציינות ומדגישות כי השירות שהן מעניקות הוא יותר מהיר ויותר מקצועי, אבל אי אפשר שלא להעלות את העניין הזה של שירות לקוחות שכמעט ולא פעיל ברגע בו נמצאים עם מוצר איכותי שבו לא נתקלים בבעיות וממשיכים להשתמש בו ללא עיכובים. מוצר טוב הוא כזה שלא מצריך הגעה של טכנאי, הוא כזה שבו נוח להשתמש עם הרבה מאוד אלטרנטיבות של תיקון עצמי ולבצע הכל עם ממשק פנימי אינטואיטיבי.

מבצעים ללקוחות חדשים

הרבה פעמים חברות כמו הוט לצד חברות אחרות בתחום התקשורת מעלות ומפרסמות סוגים שונים של מבצעים שמציעים מחירים אטרקטיביים להרבה מאוד מוצרים. הרבה סוגים של הוט מבצעים הללו הם כאלה שאליהם ניתן להתחבר אפילו ללא סיוע של נציג- בהרשמה אונליין, וחלק אחר הוא כזה שבו משאירים טלפון להתקשרות ומקבלים חיזור של נציג מכירות שלא יעצור עד שיקבל אישור לביצוע של עסקה. כאן דווקא השירות הוא מאוד פעיל, כי יש שיתוף אינטרסים.

הטבות ללקוחות קיימים

הבעיה קיימת מבחינת השירות כאשר לקוח קיים רוצה להתנתק כי לא מציעים לו מחירים טובים. מה צריכים לעשות כדי שהמחיר יהיה עד כה שיותר נמוך ויהיה שווה את השירות שאותו מקבלים? לא לקבל את ההצעה הראשונה של הנציג, להעלות את כל הבעיות אם היו, עד כה, ולבקש העברה לניתוק. אף נציג לא יעניק מתוך נחמדות את המחיר הכי טוב שיש, אלא הנציג שאחראי על שימור הלקוחות, כזה שחוזר עם הצעה נוספת ויותר נמוכה. כאן עדיין לא מתפתים למחיר, ומחכים כי נציג נוסף יחזור בשלישית. הנציג הזה יצדיק את השירות ויביא חבילה משתלמת שניה לפני שעוברים אל חברה אחרת.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה