האם משתלם להצטרף לאגודה לתרבות הדיור

אגודה לתרבות הדיור

מדוע כדאי להצטרף לאגודה לתרבות הדיור? וכיצד מנהלים את המבנה המשותף ביד רמה? אם אתם גרים במבנה משותף או אם אתם רוצים לנהל את החיים שלכם בצורה טובה יותר – חשוב שתדעו יותר על תרבות הדיור והיתרונות הטמונים בהצטרפות אל גוף זה!

מגורים במבנים משותפים מתאימים לרבים שרוצים לגור בעיר הגדולה ולנהל חיים פרודוקטיביים יותר עם קרבה אל אזור המרכז.

עם זאת, מגורים במבנה משותף או בבתים צמודי קרקע, דו משפחתיים וצמודי קרקע, יכולים להוביל ללא מעט סכסוכי שכנים, תקלות תברואה, קלקולים במבנה, תשלומים של חשבונות יקרים לרשויות ועוד. לכן חשוב להכיר גוף שנקרא האגודה לתרבות הדיור ומתוך כך להבין את יתרונות ההצטרפות.

מהי האגודה לתרבות הדיור?

גוף זה נועד להציע לדיירים המצטרפים שירותים שונים אשר נועדו להתנהלות נוחה ותקינה בבניין מגורים או בכל צורת מגורים אחרת. השירות מציע סל מוצרים בתעריף מוזל, תוך שאלה נועדו לאפשר איכות חיים במקום המגורים.

מה מציעה האגודה לתרבות הדיור?

גוף זה מציע כמה וכמה שירותים חשובים, כגון:

שירות בדיקות ותיקונים – האגודה מציעה שירותי בדיקת תשתיות ומערכות כמו בדיקת חשבונות המים, החשמל ושאר אלמנטים במבנה. השירות נועד כדי לוודא כי הכל פועל בצורה תקינה בבניין. חשמלאים מנוסים ושאר נותני שירות מקיימים את הבדיקות בעלויות נמוכות במיוחד וזאת לטובה מגורים במבנה בטוח ותקין.

ייצוג משפטי – מי שיצטרף לאגודה יוכל ליהנות משירותי של עורכי דין המתמחים בדיני מקרקעין, הסכמים וקונפליקטים הקשורים למגורים. עורכי דין אלה ייצגו דיירים בבית המשפט, ייסעו בתביעות שונות ויגשרו בין שכנים בעת סכסוך. גוף זה מקנה ייעוץ משפטי סיוע בירור זכויות וחובות דיירים, עריכת כתבי הגנה וטיפול בסרבני תשלומים.

מתן חוות דעת – עוד עוסק הגוף במתן חוות דעת הנדסית הדרושה עבור בית המשפט תוך ייעוץ וקבלת חוות דעת מאנשי מקצוע בכל בעיה של רטיבות בבניין, סדקים וקילופים בקירות, נזילות הנובעת מצנרת מים, בעיות איטום, בידוד ועוד.

לסיכום, הצטרפות לאגודה לתרבות הדיור תסייע לכם במגורים נעימים וניהול המבנה בו אתם גרים: בצורה חוקית וטובה יותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה