האם הספר שלכם בשל לצורך הוצאה לאור?

blogging-336376_640

אין דבר יותר מרגש מתהליך יצירתי שאדם עובר. כך הוא מביא את האני העצמי שלו לידי ביטוי וזה יכול להיות ציור שהוא מצייר, פסל שהוא מפסל או אפילו טקסט שהוא כתוב. אולי היצירה היפה ביותר שאדם יכול להוציא תחת ידיו היא כתיבת ספר. ספר הוא דבר מרגש, מעניין וממכר והוא הביטוי הנשגב ביותר של היצירה האנושית. אך בגלל שספר הוא דבר כל כך יפה ומרגש אתם חייבים לזכור כי יש קושי אמתי להוציא ספר. אתם לא תאמינו כמה אנשים מתחילים לכתוב ספר ובסופו של דבר לא מצליחים להוציא אותו. זה לא משנה אם מדובר על סופרים ותיקים או על סופרים אשר זה עתה כתבו את הספר הראשון שלהם. אם אתם רוצים להבטיח כי הספר שלכם יצא לאור אתם צריכים לבחור את ההוצאה לאור הטובה ביותר.

האם כדאי לי להוציא את הספר באופן עצמאי?

עליכם להבין כי ברגע שתפנו אל הוצאה לאור הם כבר יעזרו לכם להבין אם הספר שלכם בשל להוצאה לאור או שמא הוא צריך עוד עבודה. העניין הוא שכיום רבים חושבים כי הם יכולים להוציא את הספר באופן עצמאי אך זוהי טעות חמורה. קודם כל אתם חייבים להבין כי ספר שתוציאו אותו באופן עצמאי יהיה הרבה פחות איכותי וטוב מאשר ספר שתוציאו בהוצאה לאור. לצד זאת אתם צריכים להבין כי ברגע שתוציאו את הספר בהוצאה היא תתמוך במאמצי השיווק שלכם ותבטיח כי הספר ימכור הרבה יותר עותקים וזהו דבר בעל ערך גדול שאתם צריכים לחשוב עליו אם אתם בתהליך של כתיבת ספר.

האם הדבר הכי חשוב זה כמה עותקים מן הספר נמכרים?

אך יש הרבה מאוד אנשים אשר השאלה כמה עותקים מן הספר לא חשובה להם ויותר חשוב להם תהליך היצירה. גם אנשים אלו יכולים למצוא את מבוקשם בהוצאה לאור מכיוון שההוצאה תעזור להם בתהליך זה ותבטיח כי הספר יהיה מושקע וטוב וכי תהליך היצירה יהיה הטוב ביותר שאפשר לקבל ועל כך אתם צריכים לחשוב.

למידע נוסף על הוצאות ספרים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה