האם מותגי מצברים באמת שווים את המחיר שלהם?

בכל מוצר שאתם קונים יש מותגים. מותגים אלו בדרך כלל הן המוצר הנחשק מתוך הקטגוריה בעיקר כסמל סטטוס. זה אומר שאם תרכשו את המוצר, תשתייכו למעמד גבוה יותר ואתם עושים את השיקול האם שווה לכם מבחינה כספית לשלם כדי להשתייך לשם?

כמובן שכל מותג שמכבד את עצמו צריך להיות גם איכותי, אולם תוספת המחיר היא לא בהצדקה לאיכות ישירות שאתם מקבלים, ברור שאתם משלמים על המיתוג.

אולם כשזה מגיע למצברים זה קצת שונה. כמובן שהמותגים האיכותיים כמו מצברי שנפ עולים יותר כסף, אולם יש דברים שאתם לא יודעים שאולי גורמים לכם לקנות את המצברים הזולים.

אז האם באמת שווה לשלם את ההפרש כדי לקבל מצבר שהוא יותר טוב? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

מותגי מצבר

מותגי מצבר אלו מותגים ישראלים לשם שינוי שהם מציעים את המצברים הטובים ביותר בעולם. זאת כמובן לעומת חלופות אחרות של חברות אחרות זולות יותר וטובות פחות.

זה בדיוק העניין. המותגים במצבר כן קובעים את איכות המצבר. אם אתם קונים מצברים זולים, וודאי שאתם מבינים שתקבלו מוצר עם איכות גרועה. מה המשמעות של איכות גרועה במצבר? המשמעות היא שהמצבר יכול לעשות תקלות לכל אורך השימוש בו עד שהוא שובק חיים.

זה אומר תוחלת חיים קצרה יותר למצבר ואפילו נמוכה משמעותית ממצברים אחרים. זה אומר שתוספת התשלום שתשלמו על מצבר איכותי מצדיק את עצמו לאורך הזמן וכדאי להשקיע בזה.

המותגים שתמצאו במצבר אצל שחר כהן מצברים כוללים את המצברים של החברות הישראליות ועל פי רוב מוסכניקים מציעים אותם למכירה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה