דירות למכירה בראשון לציון – המלצות וטיפים חשובים

דירות למכירה בראשון לציון – המלצות וטיפים חשובים

ההחלטה לרכוש דירה היא לא החלטה פשוטה וסביר להניח שתרצו לבצע בדיקות רבות ושונות אודות הנכס שאתם מתעניינים בו. חלק מהבדיקות צריכות להיות על הנכס ובעליו, חלק יהיו על הסביבה והאוכלוסייה באזור וחלק יהיו בדיקות כלכליות ואחרות. מוטב להיוועץ עם עו"ד מקרקעין מנוסה שילווה אתכם בהליך. רגע לפני שאתם מתחילים את ההליך והבדיקות השונות צריך למצוא נכס שיתאים לכם ויעבור הסינונים הראשונים שהם למעשה הדברים שהכי חשוב לכם בדירה מבחינת גודל, מחיר, אזור שבו עשויה להימצא הדירה בראשון לציון ועוד.

האם דירה מיועדת למגורים או להשקעה?

דירות למכירה בראשון לציון יש בשפע ובאזורים שונים של העיר. יש אזורים טובים יותר ואזורים טובים פחות, דירות קטנות ודירות גדולות, דירות בבניין ובתי קרקע. האם הדירה שאתם מחפשים היא דירה המיועדת למגורים או להשקעה? התשובה לשאלה זו תשפיע באופן מהותי על סוג הדירה שתרכשו, על העלות שלה, הבדיקות שאתם רוצים לבצע ועוד. ניתן למצוא מידע נוסף על מכירת דירות בראשון לציון באתר הומלי

היכן הדירה נמצאת והאם משהו נוסף עתיד להיבנות בקרוב באזור?

אם ניקח לדוגמה את אחד הסעיפים החשובים שאתם רוצים לבדוק: הסביבה – אז מה אנו רוצים לבדוק בסביבה? אנו רוצים לבדוק שהאוכלוסייה טובה באזור, האם יש לנו תשתיות טובות באזור לתחבורה ציבורית? האם אין אנטנות מרסטנות ומסוכנות באזור? האם אין מפעלים כימיים באזור שעשויים לסכן את הבריאות שלנו או של הדיירים שיגורו בדירה? האם יש פארקים ירוקים? בני ילדים? מרכז מסחרי לקניות? האם יש מקומות עבודה באזור? ועוד.

מה שווי הנכס?

כדאי לבדוק באמצעות אתר https://www.homely-mls.co.il/ לגבי דירות נוספות למכירה באזור, או אפילו דירות שנמכר כדי להעריך את שווי הנכס ולוודא שאתם לא משלמים מעל המחירון או יותר מדי מעל השווי שהדירה הזו באמת שווה.

בצעו בדיקות מקיפות אודות בעל הנכס ועל הנכס עצמו:

חשוב לבצע בדיקות מקיפות אודות הנכס ובעליו. לוודא שאין עיקולים על הנכס או צווים מיוחדים המגבילים בנייה או שיפוץ של הנכס או מונעים את העברת הבעלות על הנכס. חשוב לוודא שהנציג שמדבר מולכם אכן בעל הנכס בטאבו וכו'.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה