הלוואה בערבות המדינה

1972529 (4)-min

אחת מסוגי ההלוואות המוכרות ביותר וללא ספק הטובות ביותר שניתן לבקש היא הלוואה בערבות המדינה או משכנתא חוץ בנקאית. הלוואה זו, אם מאושרת על ידי הקרן בערבות המדינה, כשמה כן היא – בערבות המדינה. כלומר המדינה ערבה לבנק עבור ההלוואה שאתם מקבלים ובמקרה של חס וחלילה אי יכולת עמידה בהחזרי ההלוואה התביעות וההוצאה לפועל יהיו מול הממשלה כיוון שהבנק יקבל את כספו מהממשלה לו היא ערבה עבורכם. על כן הקרן בערבות המדינה לא תעניק לכם הלוואה בקלות ותבחן לעומק את הבקשה שלכם ותמליץ לבנק על הסכום המקסימלי שכדאי לתת לכם כאשר היא תהיה ערבה לו.

 

היתרונות של הלוואה בערבות המדינה:

  • ניתן לקבל את ההלוואה גם עבור פתיחת עסק וגם עבור עסק קיים – כל הזמן שהבקשה עומדת בתנאים המינימליים לקבלתה.
  • ערבות המדינה חוסכת לכם את הצורך להביא ערבים מטעמכם. בדרך כלל יהיה צורך רק בהון אישי שבין 10% ל25% בהתאם לסוג הבקשה שלכם.
  • הריבית על ההלוואה מאוד נמוכה, בטח ביחס להלוואות אחרות שיוצעו לכם על ידי הבנק או חברות חוץ בנקאיות אחרות.
  • ההלוואה איננה קשורה או נחשבת באובליגו של הבנק שלכם.
  • ניתן לפרוס את ההלוואה ל5 שנים ואף לקבל גרייס של חצי שנה בה תשלמו רק את הריבית ולא את הקרן.
  • ועוד…

 

הכנת תוכנית עסקית:

בשלב הראשון יהיה עליכם להתלוות ליועץ פיננסי מוסמך שיכין ביחד אתכם תוכנית עסקית שתציג את הנתונים אודותיכם, אודות העסק שלכם, החזון שלכם, הצפי הכלכלי ל3-5 שנים קדימה, מידע אודות התחום שלכם, מחקר מתחרים ועוד.

 

התהליך שעובר התיק שלנו עד קבלת ההלוואה:

לאחר הגשת הבקשה עם התוכנית העסקית הבקשה עוברת לכלכלן מטעם הקרן. לאחר 7 ימי עסקים של דיונים בוועדת הקרן ועל ידי הכלכלן ובדיקות שנעשות בהתאם לבקשתכם התיק עובר אל הבנק והוועדה של הבנק תדון בבקשתכם גם כן. סך הכול מספר שבועות של תהליך עד שתראו את כספי ההלוואה בהנחה שהכול כמובן יאושר ויהיה תקין בהליך.

 

פנו אלינו לקבלת מידע נוסף – https://www.financim.co.il/.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה