איך לדעת שהמבנה שלכם מתאים לעסק שלכם?

1898853 (1)-min

רוב העסקים שנפתחים מנהלים עסקים או פרונטליים או עסקים במבני משרדים. דבר זה מצריך מעסקים אלו למצוא את המבנה הנכון עבור העסק שלהם. אך חוץ מלדעת את גודל וצורת המבנה ישנם דברים נוספים שחשוב לדעת ולו רק בכדי למנוע הפתעות לא נעימות בעתיד.

 

איך יודעים שמבנה העסק מתאים לעסק עצמו?

לוקחים איש מקצוע

קודם כל, אם אתם לא באים מתוך עולם הנדל"ן, התייעצות עם אנשי מקצוע שעוסקים בנדל"ן למחייתם ומתמחים בליווי עסקים בתחילת דרכם, תהיה הדרך הנכונה להתחיל בה. אנשי מקצוע לרוב יידעו איך לכוון אתכם נכונה בתהליך הזה ובאילו מלכודות לא ליפול בקשר למבנה בו אתם מתעניינים.

 

מבצעים בדיקה והערכה

בהתאם למה שסיכמתם עם אנשי המקצוע מולם אתם עובדים, יבוצעו הבדיקות הרלוונטיות למבנה אותו אתם מעוניינים להניח את העסק שלכם. הבדיקות יעידו הם קיימות חריגות בבנייה, האם ישנה איזו תמ"א שלא דווחה ועוד מגוון רחב של בדיקות אל מול המשרדים השונים של הממשלה.

 

מקבלים את כל האישורים הדרושים

כחלק מהקמת העסק שלכם, יהיה עליכם לבקש ולקבל אישורים מגורמים שונים בכדי לקיים את העסק שלכם במבנה שלכם וכמו שאתם רוצים. המשרדים מהם אתם צריכים לקבל אישורים הם די רבים וכל אחד ואחד מהם הוא חיוני בעבור הפעלת העסק שלכם.

 

מוודאים הכל במאת האחוזים

מדובר בעסק שלכם. אתם חייבים שהכל ינוהל כשורה. החל מהפן הפיננסי ועד לפן הבירוקרטי שמבקש לסחוט מכם את הכוח אך למען מטרה טובה הלא היא ביטחונכם וביטחון העובדים שלכם. אם אתם לא מרגישים בטוחים שעשיתם הכל כשורה, נחזיר אתכם לפסקה הראשונה ונזכיר לכם שאיש מקצוע יוכל ללוות אתכם בדיוק כפי שאתם צריכים.

 

לסיכום,

כשאתם מחפשים מבנה לעסק שלכם, אל תחתמו על העסקה הראשונה שנראית לכם טוב. בדקו אותה וודאו שהיא מתאימה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה