למה כדאי לבחור בשוברים דיגיטליים עבור העובדים?

שוברים דיגיטליים לעובדים

העידן הטכנולוגי של היום הגיע לכל מקום ולכל תחום. אנחנו מוצאים היום כי כמעט ואין דבר אשר אינו מתנהל באמצעים הטכנולוגיים. אפילו את המתנות לעובדים אפשר להעניק היום האמצעים דיגיטליים. לכו ספרו את זה לאנשים מהדור הקודם…

שובר דיגיטלי משמש כיום בקרב וועדי עובדים כמו גם במקומות עבודה קטנים יותר כאשר שוברים אלו ניתנים למימוש במגוון חנויות, למידע נוסף. המטרה של המתנה הזו למעשה היא לאפשר לעובד לבחור לעצמו ובעצמו את המתנה שהכי מתאימה לו כאשר באופן כזה ברור כי הוא ייהנה מהמתנה פי כמה וכמה.

תרבות המתנות – שינויים וחידושים של שנות האלפיים

בעבר, ידענו כי מתנה זוהי קופסא גדולה ומרשימה, עטופה בנייר מתנות מרשים, קשורה בסרט מתנות מסתלסל וגורם להרבה מאוד סקרנות והתרגשות. אך נדמה כי כיום כל המתנות מהסוג הזה איבדו מחינם ועל כן גם אבדו מהעולם. הסיבה לכך היא כי כיום נהיה ממש קשה להפתיע מישהו עם מתנה שהוא באמת רוצה לקבל. כל אחד רוכש לעצמו כל מה שעולה בדעתו וכל מה שהוא צריך או רוצה. היום, בדור השפע, אף אחד אינו חושב פעמיים לפני שהוא קונה כלי למטבח או פריט נוי לבית. הוא גם יקנה את המצרים המתאימים לו בדיוק. מסיבה זו, אי אפשר להפתיע במתנה כמו סיר לבישול או שעון קיר.

מקבל המתנה בוחר את המתנה

למעשה בעזרת השוברים הדיגיטליים יכול כל אחד לבחור לעצמו את המתנה הכי מתאימה לו בדיוק על פי טעמו האישי בהתאם לרצונו, ראו בלינק https://www.justforu.co.il/search?categoryId=4.

אפשר לומר כי למרות שגודלה של המתנה מהבחינה הפיזית היא קטנה וממש לא עושה רושם, עדיין מדובר במתנה מיוחדת במינה שכל עובד וגם כל אחד שמח לקבל.

אז אם מדובר במתנה המיועדת רגל החג ואם זו מתנה לרגל יום ההולדת של העובד. המתנה האולטימטיבית שתהיה המשמחת ביותר, יהיה השובר הדיגיטלי.

יש הרבה סיבות למתנות לעובדים והמרוויח העיקרי מההשקעה בעובד יהיה העסק בעצמו. כי העובד ישמח להשקיע מכוחו עוד למען העסק.

כל עובד ישמח וייהנה ממתנה כזו ויודה על כך בכל פה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה