צימר או מלון בוטיק?

צימר או מלון בוטיק?

החלטתם לצאת לחופשה, ברכות! אכן, חשוב מאוד לעצור מפעם לפעם את מרוץ החיים ולעשות סטופ לאוטוסטרדה המסחררת. יש זמן לחופשה ולנופש כי חשוב לנו לתת לעצמנו מרגוע ולנשום את האוויר הצח בשלווה ובנחת. אבל כאן ניצבת בפניכם שאלה משמעותית ואתם צריכים לקבל החלטה. מהי החופשה המתאימה לכם? האם אתם מעוניינים לצאת לצימר או שאולי הכיוון שלכם הוא בכלל מלון בוטיק? לכל אחת משתי האפשרויות הללו יש יתרונות וגם חסרונות. ואתם צריכים להחליט רק מה נכון ומה מתאים לכם.

פרטיות – אחד הערכים החשובים ביותר כאשר יוצאים לחופשה היא הפרטיות. האם יש לכם את השטח הפרטי שלכם ואתם יכולים לנפוש בהרגשה שאין עוד אנשים בעולם? זה קורה לרוב עם צימרים ופחות במלונות. שכן בצימר אתם עשויים להיות נופשים יחידים במתחם או לצד משפחה נוספת. אך במלון אתם לרוב תפגשו קבוצות גדולות של נופשים וההרגשה היא לגמרי לא פרטיות. אם הפרטיות חשובה לכם נכון יותר לבחור בצימר.

ארוחות – אמנם יש כיום צימרים רבים אשר מציעים גם שירותי הסעדה. אבל למרות זאת המלונות נותרו עדיין המקום המועדף עבור מי שרוצה לקבל לפניו מגשים מלאים מזן אל זן. אם חשוב לכם לאכול אוכל איכותי וטוב, אם אתם רוצים לקבל את המנות מוכנות ברמת גורמה ובמגוון טעמים מתאים יותר לבחור מלון בוטיק.

שירות – רוצים להסתדר בעצמכם וליהנות מחופשה בה אתם המארגנים והמנהלים? המקום שלכם הוא צימרים לזוג. אבל אם אתם רוצים לנהל ימים של חופשה מתוך הרפיה מלאה. אם הנכם מעוניינים לעצור את מרוץ החיים ולהפקיד את ההגה שלכם בידיים של מישהו אחר – מלון מתאים לכם יותר. כאשר אתם מגיעים למלון אין לכם כל עול ואתם יכולים להיות רגועים ושלווים.

המוניטין – כאשר יוצאים למלון מוכר ובעל מוניטין לרוב אפשר להיות רגועים כי אתם יודעים למי אתם משלמים וממי אתם מקבלים שירות. כאשר שוכרים צימר לא תמיד אפשר לדעת עם מי בדיוק יש לכם עסק ומה תקבלו ומה לא. אמנם ניתן לברר אבל לא תמיד המידע אמין ומדויק.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה