רולאפים

רולאפים – מיתוג נייד ומצליח

כשאנחנו חושבים על מיתוג ופרסום, הרי שהרבה פעמים אנחנו נוטים לחשוב על דברים גדולים, משמעותיים, לא רק במובן הרעיוני אלא גם במובן הפיזי. אנחנו נוטים לחשוב שמדובר על שלטי ענק, פרסומות בטלוויזיה, דברים שאנחנו לא יכולים להימנע מהם, דברים שהעבודה עליהם עולה לא מעט כסף ולוקחת לא מעט זמן.

ובכן, זה לא תמיד כך. לפעמים אנחנו יכולים להשתמש בדברים קטנים, יחסית, ועדיין ליהנות ממיתוג מצליח. דוגמא טובה לכך, הם רולאפים אותם אנחנו יכולים למצוא במגוון מקומות, ממוקמים בצורות שונות, ומספקים לנו תשובה טובה לפרסום חכם, מיתוג נכון של העסק במקומות שונים, מקומות שלא תמיד אנחנו יכולים להגיע אליהם, בין אם זה מסיבות כלכליות או אחרות.

הרעיון הוא פשוט, אנחנו יכולים להעמיד רולאפ עם שם העסק ופרטי התקשרות, לוגו וסלוגן, וכך אנחנו יכולים להשתמש בו לצרכים שונים, בכל מקום בו אנחנו רוצים שיראו אותנו. אנחנו יכולים שזה יהיה מחוץ לחנות או למשרד שלנו, אנחנו יכולים להעמיד אותו בירידים, תערוכות, כנסים, וכן אנחנו יכולים להעמיד אותו במקומות מרכזיים, תוך הפנייה לכתובת בה אנחנו ממוקמים. דוגמאות תראו בלחיצה כאן.

מדוע זה משתלם? כך אנחנו יוצרים לעצמנו פרסום זול ונוח, מיתוג יעיל וחכם, מבלי שאנחנו צריכים לעבוד הרבה, מבלי שאנחנו צריכים להשקיע עלויות גבוהות, והכי חשוב, מדובר ברולאפ נייד, כלומר, אנחנו יכולים להעביר אותו ממקום למקום בצורה פשוטה ונוחה. כך אם אנחנו רוצים, אנחנו יכולים להשתמש בו באזור מסוים ואז להעביר אותו לאזור אחר.

רולאפים הם דבר מאוד פופולארי, בזכות העובדה שמדובר בכלי פשוט ונוח שיכול לשרת כל עסק וכל בעל מקצוע. הרי שילוט לפרסום או פרסומות בתקשורת, הן דבר מאוד יקר. לעומת זאת, רולאפים הם מאוד זולים, באופן יחסי, פשוטים להכנה, ניתן לייצר אותם בצורות שונות ולהשתמש בהם לאורך זמן. יותר מזה אנחנו לא צריכים בשביל להפיק תועלת מרבית מהם.

לסיכומו של דבר, מדובר בכלי מאוד נוח ושימושי, עבור עסקים מסוגים שונים, גדולים וקטנים כאחד. כלי אפקטיבי מאוד למיתוג, פרסום וחשיפה בכל מקום שאנחנו רוצים.

עוד מידע תוכלו למצוא באתר http://www.fastsigns.co.il/

כתוב/כתבי תגובה