מיטת קומותיים עם מיטה שלישית – יש מקום לכולם

villa-885935_640

villa-885935_640

איך אפשר לארח או לחיות בחדר ילדים בצורה נוחה יותר? אחד הפתרונות היא מיטת קומתיים עם מיטה שלישית. אבל כיצד בוחרים מיטה שכזאת? איך היא בנויה ולמה צריך לשים לב בבחירת המיטה? כל התשובות בהמשך.

מיטת קומתיים יכולה להיות פתרון נהדר לבתים קטנים שבהם צריך פתרון לשנת הילדים בבית, לאירוח של חברי הילדים והיא מעולה לחסכון במקום וארגון סידורי השינה בצורה טובה יותר.

כיצד בוחרים מיטת קומותיים?

מיטת קומותיים בוחרים לפי גודל החדר והמרחב שיש לכם, כמו גם גובה התקרה שחייב להתאים למיטה. את המיטה בוחרים בהתאמה לגודל הילדים ולגילם, ומוודאים כי במיטה הם יוכלו להשתמש לזמן ארוך.

מיטת קומותיים חייבת להיות כזאת שתתאים לצרכים שלכם, ולכן בבחירת מיטה חשוב להיעזר באתרים מקוונים שמציגים דגמים שונים של מיטות, ומפרטים את אופן השימו. עוד חשוב להעזר במוכרנים ואנשי מקצוע שיתאימו לכם את מיטת הקומותיים הטובה ביותר עבורכם.

איך המיטה בנויה?

מיטת כזאת בנויה כמיטת בסיס עליה מורכבת מיטה נוספת באותו הגודל, כאשר מתוך המיטה התחתונה ניתן לשלוף בגלילה מיטת נוספת. מיטות הקומותיים בנויות ביציבות מעץ מלא, כאשר חשוב לשים לב למעקות בטיחות, סולם בטיחותי לעלייה, ולאיכות צירי המיטה, כמו גם איכות הפרזולים שיש בה.

למה צריך לשים לב בבחירת מיטת הקומותיים?

בבחירת מיטת קומותיים חשוב לשים לב לאיכות העץ, יציבות המיטה, לחומרי הגלם מהם בנויה המיטה, לזמן האחריות שתוכלו לקבל על המיטה, להתאמה אישית, גמישות, עיצוב המיטה שיתאים לחדר שבו אתם שמים אותה, ויש לבדוק כי על המיטה אין שריטות, כתמי עץ או פגמים. חשוב לבדוק גם את זמן אספקת המיטה ולוודא שהוא מהיר ויעיל.

בחרו את המיטה של ילדכם רק מחנויות מתמחות בתחום

כאשר אתם בוחרים את המיטה של הילדים שלכם, חשוב לשים לב לאיכות המיטה, ולבחירת מיטה יציבה רק מחברות טובות המתחמות בתחום. בכך תוכלו ליהנות שנים רבות מהמיטה, וגם לשמור על בטיחות ילדכם תוך שמירה על שינה טובה ואיכותית.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה