איך מנהלים את הזמן טוב יותר בעסק?

קופת גמל

תוכנות הנהלת חשבונות

ניהול הזמן בצורה נכונה בעסק הכרחי להצלחת העסק וזאת משום שאם ננהל נכון את הזמן שלנו נהיה גם רווחים יותר, וגם נוכל ליהנות מפחות זמן בעבודה ויותר זמן פנוי, גם לעצמינו וגם לפיתוח העסק. אז איך מנהלים את הזמן בעסק טוב יותר? כמה עצות מועילות בהמשך.

נהלו את לוחות הזמנים בצורה טובה – על מנת להרוויח ולנהל את הזמן נכון בעסק שלכם, בעיקר אם אתם מנהלים משרד, חשוב לנהל את לוחות הזמנים נכון. החליטו על ניהול זמנים נכון יותר. חשבו כמה שעות לוקח לכם לבצע משימות, ומהן שעות השיא בעבודה ומהן שעות השפל. בכך תוכלו להקצות משימות שונות לזמנים שונים בשעות היום ולתכנן את היום שלכם בצורה נכונה יותר.  אל תצאו לפגישות שאינן משתלמות לכם.

מצאו תוכנות טובה להנהלת חשבונות – כיום ישנן מגוון תוכנה להנהלת חשבונות שפשוט מבצעות סדר מופתי בעסק שלכם והן מסייעות לכם לנהל את העסק שלכם בצורה טובה. תוכנה להנהלת חשבונות תסייע לכם גם לנהל חשבונות בצורה טובה, להוציא קבלות, לנהל מלאי, לנהל קופה, לשמור על סדר בעסק לנהל לקוחות ספקים ועוד. מומלץ בבחירת תוכנה לבחור תוכנת חשבונות בענן שמבצעת גיבוי לכל החומרים שלכם ובכך שומרת שלא ייעלמו.

אל תבזבזו זמן על פגישות מיותרות – ישנם לעיתים לקוחות מזדמנים או חדשים שאינם עדיין הלקוחות שלכם ושירצו להיפגש עמכם. במקרים כאלה אתם חייבים להיות אסרטיביים, ולנסות דרך מייל או שיחת טלפון להבין את תוכן הפגישה ולנסות לסכם את הפגישה במייל או בטלפון. חשוב שתבינו כי הזמן שלכם שווה כסף. אם הלקוח בכל זאת מתעקש להיפגש עמכם, הסבירו לו שפגישה עמכם כרוכה בעלות של שעות עבודה פלוס נסיעה. אל תתביישו, הזמן שלכם בהחלט שווה שעות עבודה.

האצילו סמכויות – אם אתם מרגישים שאתם קורסים תחת ניהול העסק, נסו להאציל סמכויות. האצלת סמכויות תעזור לכם לקחת פסק זמן, לחשוב כיצד לקדם את העסק, ובכלל "לחדד את הגרזן" שהוא בעצם המוח שלכם, וזאת על מנת שהוא יוכל להמשיך לעבוד חזק וטוב יותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה