כיצד עוברים את הקיץ בשלום?

מזגן שקו

מזגן שקו

ימי הקיץ החמים כבר כאן, ואתם רוצים לעבור את הקיץ בשלום עם מקסימום חסכון באנרגיה וחשמל, וחשוב מכל  – עם מינימום כאבי ראש בשל החום הגדול. כדי לא לסבול יותר מידי מחום, ישנן כמה שיטות שיעזרו לכן לצלוח את חודשי הקיץ החמים. אז כיצד עוברים את הקיץ בשלום? כמה טיפים קרירים בהמשך.

הכינו לכם פינה קרירה בבית – כדי לעבור את הקיץ בשלום, חשוב שתהיה לכם פינה קרירה בבית: זאת יכולה להיות מרפסת או מקום מוצל בחוץ. הקימו צלייה במרפסת או רשת צל בחוץ, ושימו במקום זה כיסא ובו שולחן שם תוכלו להניח כוס משקה צוננת בימים החמים. פעם ביום בשעות בין הערביים צאו את המרפסת או אל החצר במקום מוצל ותיהנו מרוח נעימה. בכך תוכלו ליהנות מהערבים של ימי הקיץ ולנשום אוויר נעים.

רשתו את החלונות והדלת – הקמת רשתות על החלונות ועל הדלת שיאפשרו לכם האוורור הבית בחודשי הקיץ. בכך תוכלו לאפשר לבית זרימת אוויר ללא כניסה של מקקים וחרקים לבית, כאשר הרשתות יגנו על הבית ובכך יכניסו לבית אוויר. בלילות תוכלו להכניס אוויר לבית ולישון עם חלון פתוח ולהפחית מהחום.

מזגן שקט – חשוב להתקין מזגן חסכוני בבית. התקנת מזגן שקט בבית, גם עוזר לשלוט על הטמפרטורה בבית, והוא מאפשר קירור של הבית ללא רעש. בנוסף, בכך אתם יכולים ליהנות ממיזוג שחוסך לכם בעלויות וזאת משום שמזגנים מרעישים ידועים בכאלה שאינם חסכניים באנרגיה.

בריכה מגומי – ברכיה מגומי כבר לא שייכת רק לילדים קטנים. בשנים האחרונות מבוגרים גילו את פלאיה של הבריכה מהגומי. רכשו לכם בריכה קטנה שמתאימה למספר מבוגרים, ומקמו אותה בחצר, או במרפסת. בכך תוכלו ליהנות בחודשי הקיץ מבריכה נעימה בה תוכלו להשתכשך וליהנות. אל תשכחו לשים מעל הבריכה שמשיה שתשמש לכם מקור צל מתחת לשמש היוקדת.

לבשו בגדים נוחים מכותנה מלאה – כאשר אתם רוצים להתגונן מהחום, חשוב ללבוש בגדים נושמים. בגדים אלה הם אותם בגדים העשויים מכותנה מלאה. הימנעו לבישת בגדים שכוללים לייקרה, ויסקוזה וסריגים שאינם נושמים, ובכך תוכלו ליהנות מקיץ אוורירי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה