למה כדאי לחלק עט ג'ל ממותג ללקוחות שלך

עט ג'ל ממותג

כל בית עסק שואף לפרסם את העסק שלו ועולם הפרסום זוכה בשל כך להצלחה כבירה בגלל הביקוש הרב לפרסום. מעבר לפרסום המסורתי באמצעות מודעות בעיתונות, פרסום על פלאיירים, פרסומים במדיה הדיגיטלית והחזותית, קיימת דרך טובה נוספת המשמשת לצרכי פרסום של בתי עסק. מדובר במוצרים ממותגים. קיימים אפשרויות רבות ושונות של מוצרים אשר עליהם ניתן להטביע את הלוגו של העסק ובכך לרומם את המותג, להעלות אותו לתודעה או לתת המודע של מעגל לקוחות פוטנציאלי כמה שיותר גדול.

על אלו מוצרים ניתן להטביע את המותג של בית העסק?

השאלה צריכה להישאל באופן אחר. על איזה מוצר אי אפשר להטביע את המותג של העסק?… כיום ניתן להדפיס כמעט על כל מוצר או על כל פריט. החל מעטי ג'ל ממותגים, חולצות ממותגות, כלים, כוסות, תיקים, ארנקים ומה בעצם לא. בתי עסק רבים בוחרים להשתמש בשיטה זו משום שהם כבר הבינו כי הפוטנציאל העצום שטמון בכוח הפרסום שבמוצר שהולך יחד עם הלקוח עובד הרבה יותר טוב מכל פרסום אחר והוא מצליח להכות גלים למרחקים עצומים גם לאחר זמן רב מעת הפרסום.

למה כדאי לבחור בעט ממותג?

ההמלצה הכי חמה היא לבחור בעט ממותג על מנת להעניק ללקוח. העט הוא פריט שימושי מאוד אצל כל אחד ואין אדם שלא ייהנה מעט נחמד ונוח הכולל גם את הלוגו של בית העסק האהוב עליו. העט הממותג הוא בעצם מוצר פרסומי קטן מבחינת הממדים שלו, אך הוא משרת בגדול את המטרה שלשמו הוא נועד. כלומר הוא מפרסם את בית העסק יום יום ושעה שעה, כאשר כל אחד מוצא את עצמו מספר פעמים ביום שולף את העט מכיסו ולו על מנת לחתום בעת קנייה באמצעות כרטיס האשראי… העט הוא פריט שכל אחד ישמח להניח בכיסו ולהשתמש בו בעת הצורך.

כאשר אתם בוחרים את העט, תוכלו לבחור אותו בהתאם לצבעי הלוגו של בית העסק והלוגו המוטבע על העט ישלים את המראה החינני של העט שיהפוך להיות פרסומת מהלכת עבור בית העסק.

אז אם חיפשתם משהו מדליק להעניק ללקוחות שלכם, נדמה שכבר קבלתם את התשובה. עט עם לוגו של החברה שלכם, זוהי מתנה שהלקוח ישמח לקבל.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה