איך בודקים את איכות השירות של חברות ניקיון משרדים

cleaning-1909978_1280

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט חברות ניקיון שונות אשר מתמחות בתחומים שונים. לכל חברה יש את המוטו שלה ואת העקרונות המקצועיים שלה. ישנן חברות המתמחות בפוליש לרצפות, בעוד חברות אחרות מעדיפות לבצע משימות אחרות. ברגע שאתם מחליטים לחפש חברת ניקיון לצורך ביצוע ניקיון שוטף למשרד שלכם, אתם חייבים לדעת לברור את החברה המתאימה ביותר עבורכם. לכל חברה יש את הכללים שלה, ולכן חשוב לברר מראש על מה בדיוק אתם משלמים. האם מדובר על עובד ניקיון קבוע או שמדובר על עובדים מתחלפים? האם העובדים מגיעים בשעות הבוקר או בשעות הערב בסיום יום העבודה? האם לחברה יש ממליצים? שאלות אלו ורבות נוספות חשוב לבדוק על מנת להבטיח לעצמכם שירות איכותי ומקצועי.

מה חשוב לברר מראש בטרם שוכרים את שירותיה של חברת ניקיון?

כאמור, השוק היום מוצף בלא מעט חברות ניקיון שונות, אשר מתמחות בתחומים שונים ומציעות שירותים שונים. על מנת לוודא כי תקבלו את השירות האיכותי והמקצועי ביותר, יש צורך לעשות קצת שיעורי בית. קודם כל, תמיד חשוב לבדוק כמה זמן החברה פועלת בתחום. חברות וותיקות יוכלו לספק לכם שנים של ניסיון ועבודה מקצועית, לעומת חברות חדשות שרק נפתחו ועוד לא הספיקו לצבור מספיק ניסיון בתחום. כמו כן, חשוב לבחור חברת ניקיון לפי המלצות מלקוחות קודמים. ההמלצות יוכלו להשקיט אתכם ולהבטיח כי מדובר בחברה איכותית ומקצועית המתמחה בתחומה. נקודה חשובה נוספת, היא לסגור מראש מה בדיוק כולל הניקיון, האם מדובר על שטיפת רצפות בלבד או גם על שאיבה של השטיחים? האם הניקיון כולל גם את המטבחון והשירותים? חשוב לבדוק זאת מראש כדי לא להתאכזב.

לסיכום, הדרך הטובה ביותר לבדוק את איכות השירות של חברת ניקיון היא באמצעות בירור מקדים לגבי החברה ובדיקה של המלצות מלקוחות קודמים. תמיד עדיף לעבוד עם חברה וותיקה ומנוסה, על מנת להבטיח לעצמכם שירות יעיל ואיכותי. מצד שני, גם חברות חדשות יכולות להפתיע, ולכן ניתן לתת להן תקופת ניסיון ולהחליט בסופה אם צורת העבודה שלהן מתאימה לכם או לא. עדיף לבחור בחברת ניקיון המבטיחה עובדי ניקיון קבועים, על מנת ליצור עימם תקשורת ויחסי עבודה נעימים יותר לאורך זמן.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה