איך מוודאים קנייה בטוחה באתרי חנויות ספורט

חיסכון הפנסיוני

היום בעידן הדיגיטלי ניתן למצוא יותר ויותר אנשים הבוחרים לרכוש בגדי ונעלי ספורט דרך האינטרנט. למעשה מדובר בשיטה יעילה ומשתלמת, המאפשרת לכל אחד לבצע את כל הרכישות שלו דרך המחשב או הטלפון הסלולארי. במקום לבזבז זמן יקר בעמידה בפקקים, עמידה בתור בקופה והצטופפות עם אנשים רבים נוספים בתוך חנות קטנה אחת, ניתן היום לרכוש הכול דרך האינטרנט מבלי לקום בכלל מהספה. אך לצד היתרונות העצומים הקיימים בשיטה הזאת, חשוב לזכור את החסרונות והסכנות הטמונות בה. על מנת לוודא כי הקנייה שלכם בטוחה והכסף אינו נגנב מכם, מומלץ לפעול לפי מספר עקרונות פשוטים שיגנו עליכם בעולם הווירטואלי. גנבי הרשת קיימים בכל מקום, ולכן חשוב לדעת כיצד להימנע ממפגש קרוב איתם.

כיצד לקנות באינטרנט בצורה הבטוחה ביותר?

כאמור, האינטרנט מלא בחנויות ספורט שונות ומגוונות המציעות מלאי עצום של בגדים, נעלים ואביזרי ספורט שונים. ניתן היום למצוא לא מעט מציעות משתלמות ביותר, אך חשוב לדעת כיצד להיזהר ולא לספק את פרטי האשראי שלכם לכל אחד. הנקודה הראשונה נוגעת לדפדפן שלכם – אל תתעצלו ותעדכנו את עדכוני האבטחה שלו על בסיס קבוע. הדרך הכי פשוטה לעשות זאת היא באמצעות עדכון גרסה של הדפדפן, לרוב העדכון יתבצע בצורה אוטומטית אך ידרוש את אישור המשתמש. לכן אל תדחו את העדכונים ותאשרו אותם בזמן אמת. נקודה חשובה נוספת היא תעודת אבטחה – אותו מנעול שמופיע בדף הרכישה באתר של החנות. לחיצה על המנעול תציג את תעודת האבטחה של האתר, תמיד תוודאו כי התעודה בתוקף. מעבר לכך, תמיד תחפשו את מדיניות הפרטיות של האתר, אם היא לא קיימת – מומלץ להתרחק משם כמה שיותר מהר. אם היא מצויה באתר – תוודאו כי מצוין שם כי האתר מתחייב לא להעביר את פרטי האשראי שלכם לשום גורם שלישי.

לסיכום, אין ספק כי רכישה של נעלי ספורט דרך האינטרנט היא דרך יעילה ומשתלמת ביותר לרכוש מוצר איכותי במחיר משתלם. חשוב לתת את הדעת על מנגנוני האבטחה של האתר, על מנת להימנע ממצב לא נעים של מפגש עם גנבי רשת. מעבר לכך, חשוב תמיד להפעיל שיקול דעת ולבחון לעומק מוצרים זולים במיוחד שאמורים להדליק לכם נורה אדומה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה