4 סוגי דילדו שאת חייבת להכיר

סוגי דילדו שאת חייבת להכיר

דילדו הוא אביזר מין שנחשב כזה שהשתמשו בו במאות ואף בתקופות קדומות והוא יוצר מחומרים שונים ככל שהשנים עברו. בשל כך עם השנים הדילדו השתכלל וכיום ניתן למצוא מגוון של דילדואים מענגים וחכמים במיוחד.

דילדו הוא אביזר עינוג שמשמש גם גברים וגם נשים והוא נחשב מושלם בין אם לשימוש לבד לבין אם בעת קיום יחסי מין. אבל איזה סוגי דילדו מומלצים כל אישה חייבת להכיר? הכנו כמה עבורכם רישמה של סוגים נבחרים!

  • דילדו קלאסי – דילדו קלאסי הוא כזה שאהוב על נשים רבות משום שהוא מסורתי שמדמה את איבר המין הגברי בצורה מושלמת. דילדו מסוג זה הינו כזה שאינו נרטב או מתקלקל, והוא נוח מבחינת המחיר כך שכל אחת יכולה לרכוש אותו. דילדו מסורתי מיוצר בדרך כלל מסיליקון רפואי בצבעים טבעיים, כאשר הגודל ניתן לבחירה. דילדו כזה מסב הנאה רבה וניתן להזמין אותו בדיסקרטיות מחנויות סקס מכוונות. דילדו קלאסי מצוין למי שרוצה ליהנות מתחליף לאיבר המין הגברי או להוסיף כזה ליחסים לסביים, לשימוש עצמי וגם לזמן קיום יחסים עם גבר. כאשר את בוחרת דילדו קלאסי שימי ב כי הוא בעל חוגה לשליטה על הרטט, כי הוא עשוי בעיצוב טבעי, וניתן ליהנות ממגע היפו אלרגני נעים באמצעותו.
  • דילדו כפול – דילדו כפול הוא כזה שמספק נשים שרוצות ליהנות מהנאה כפולה. דילדו כזה ניתן להלביש על איברי המין וליהנות מהנאה בהחדרה  של הדילדו אל הנרתיק וגם אל אזור פי הטבעת. באמצעות דילדו כפול ניתן ליהנות מחוויה מטריפת חושים ומעונג עצמי או מעונג כפול בזמן קיום יחסי המין.
  • דילדו ראליסטי – אחד היתרונות שמאפיינים את הדילדו הוא היכולת ליהנות מאביזר מין שנראה ממש כמו הדבר האמתי! בשל כך ניתן לבחור דילדו ראלסטי עם עיצוב חושני ומדויק, ליהנות מדילדו רוטט ממש כמו איבר מין גברי מוצלח וניתן להפעיל אותו על ידי שלט. כיום ישנו מבחר גדול של דילדו ראליסטי בחנויות אביזרי מין, שמתאימים לקימורי הגוף, וישנם גם כאלה עם וואקום שמאפשר רכיבה על הדילדו בעת הצורך.
  • דילדו אנאלי מסיליקון רפואי – דילדו כזה משמש להחדרה אל פי הטבעת ולקבלת עונג מקסימאלי מהמוצר. באמצעות דילדו אנאלי ניתן לענג את הגוף וליהנות מאביזר מין שמתאים גם לך וגם לבן הזוג שלך.

אז אם את רוצה ליהנות מאביזר מין פופולארי ומענה – זה הזמן לבחור לך דילדו טוב שישמש אותך לזמן רב וישדרג את חיי המין שלך.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה