מהו השינוי שחל במדיניות הצריכה של ישראלים רבים?

הלוואות

הלוואות

בעבר ישראלים רבים היו רוכשים מוצרים כלשהם וכלל לא מתעניינים במוצרים אחרים, כיום אנחנו רואים כי חל שינוי דרמטי במדיניות הצריכה של ישראלים רבים והדבר בא לידי ביטוי בעיקר בצריכה של מכוניות. יותר ויותר ישראלים רוכשים מכוניות והדבר מוביל לכך כי כמעט לכל בית ישראלי יש לפחות מכונית אחת. זהו שינוי דרמטי המשפיע על איכות החיים של ישראלים רבים. אך הדבר מוביל גם לכך כי בכבישי הארץ יש יותר פקקים ומוביל לכך כי על המדינה לבצע שינוי בתשתיות שלה. אם כן מכוניות נכנסו כמעט לכל בית ואנו צריכים להפנים את השינוי הזה ולפעול בהתאם לו. ככל שנאמץ לחיקנו יותר את השינוי כך נוכל לנצל אותו לטובתנו ואולי גם כן לרכוש מכוניות או מכונית בשביל משפחתנו.

ממה נובע השינוי הזה?

אם כן ממה נובע השינוי החד הזה בתרבות הצריכה, מדוע יותר ויותר אנשים רוכשים מכוניות? הסיבה היא תנאי המימון הנוחים שיש ללקיחת הלוואות. יותר ויותר אנשים פונים לאפיק של הלוואות בכדי להיות מסוגלים לקנות רכב חדש. כך תנאי הריבית הנוחים משפיעים על חיינו יותר ממה שהיינו חושבים ומאפשרים לנו לקחת רכב בצורה חכמה והגיונית. זהו דבר מרכזי ביותר המשפיע על חיינו בצורה דרמטית. ריבוי השחקנים בשוק המציעים הלוואה הוא רב ביותר והוא גורם לכך כי בשוק תהיה הצפה של הלוואות המוצעות לרכישתן של מכוניות חדשות. כל אלו מובילים לכך כי יותר ויותר ישראלים פונים לאפיק של לקיחת הלוואה בכדי לרכוש מכונית חדשה ולהגיע לעבודה לא בתחבורה ציבורית אלא באמצעות רכב פרטי.

חשיבות לקיחת הלוואות איכותיות

אך עקב ההצפה בשוק שאנו עדים לה אנחנו צריכים לשים לב כי ניקח את ההלוואה הטובה ביותר שאפשרית לנו. ריבוי ההלוואות בשוק גורם לכך כי גם שחקנים לא טובים מציעים הלוואה פחותת ערך שאינה עומדת בסטנדרטים הראויים שניקח אותה. על כן עלינו לברור את ההלוואות השונות בחוכמה ולקחת את ההלוואה האיכותית ביותר שתבטיח כי רכישת הרכב שלנו תעשה בחכמה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה