מדוע חשוב לקיים פעילויות ODT לעסקים

פעילויות ODT לעסקים

בכדי שעסק יהיה עסק מצליח, לא די בכך שהאדם העומד בראש העסק יכיר בחשיבות העסק ויעשה באופן אישי ופרטי את המקסימום בכדי שהעסק יצליח, אלא יש צורך שכל מי שעובד בעסק יבין את החשיבות של עבודה משותפת עבור הצלחת עסק ואת החשיבות של להביא את המקסימום שבו, לצורך פיתוח העסק והבאתו לנקודה הטובה ביותר. אם אתה בעל עסק אשר חש כי עובדי העסק שלך עובדים באופן פושר, אינם מביאים את המקסימום מעצמם ואינם משתפים פעולה במקרים בהם דרוש שיתוף פעולה- כדאי מאוד שתארגן עבורם יום גיבוש קבוצתי הכולל פעילות ODT

מהי פעילות OTD או די טי

פעילות או די טי ODT הינה פעילות אשר מטרתה היא לאפשר לכל אדם התנסויות עם משימות פיזיות ומנטליות שונות, לצורך אימון אישי, מימוש מטרות של כל משימה ולמידה על עצמו ועל יכולותיו השונות. במסגרת פעילות זו, האדם יתנסה מחוץ למקומות הנוחים שלו ומחוץ למתחמים סגורים, בפעילויות הדורשות ממנו להיפגש עם עצמו באמת ומתוך כך לבצע אותן. משמעותו של המושג ODT הינו: Out Door Training. כלומר- אימון מחוץ למתחמים סגורים. מכיוון שישנם לא מעט טיפולים הנוגעים לנפש אדם שמטרתם לסייע לו, הנערכים במקומות סגורים כגון: טיפול פסיכולוגי, טיפול באמצעות אומנות, מוזיקה, טיפול פסיכיאטרי ועוד, פעילות האו די טי, מאפשרת לכל אדם לצאת מגבולות המקומות הסגורים הללו לצורך טיפול ולחוות את ההתנסויות שייסעו לו להתמודד עם עצמו, דווקא בטבע.

כיצד פעילות ODT תסייע לעסק שלך

כאשר יש לך עסק אשר מכיל בו עובדים, חשוב שהם יגיעו ליום המכיל פעילויות ODT. במסגרת פעילויות שיערכו באותו היום לכל עובדי העסק, בהתאם למטרות אותם תגדיר יחד עם מעביר הפעילות, יוכלו כל עובדי העסק לעבוד על הביטחון העצמי שלהם, להכיר בעובדה כי הם חלק מכלל וכי יש השפעה לתפקוד שלהם ולעשייה שלהם בתוך הכלל, להבין את החשיבות של גיבוש ועבודת צוות לצורך קידום מטרות, להבין כיצד עליהם לפעול למען קידום מטרות אישיות שלהם ועוד. בתום כל משימה יהיה עיבוד למשימה של משתתפי המשימה יחד עם מעביר הפעילות ומכל משימה כל עובד ייקח עבורו כלים פרקטיים להתמודד בחיוו עם מצבים שונים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה