שחזור מידע מדיסק און קי – זה אפשרי!

שחזור מידע מדיסק און קי

כולנו מכירים את הרגע המפחיד הזה, הרגע שבו הדם אוזל לנו מהפנים, אנו נמצאים מול המחשב ומבינים – המידע ששמרו על הדיסק און קי אבד. במקרים כאלה אנחנו נכנסים להיסטריה, גוש של בכי חוסם את הגרון, אנחנו בוכים קצת ומתחילים לחשוב – כיצד נתחיל לאסוף שוב את המידע שאבד לנו?!

אבל רגע, מה הייתם אומרים אם היינו אומרים לכם שכיום ניתן לשחזר מידע שאבד מהדיסק און קיי שלכם? האם זה אפשרי? מסתבר שכיום באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, ישנן חברות שיכולות לשחזר מידע שאבד מדיסק און קיי ולשחזר אותו.

אז כיצד זה עובד?

אם קרה והמידע שלכם אבד מהדיסק און קי מכל סיבה שהיא, בין אם מבעיה לוגית או פיסית: חשוב לפנות לחברות המתמחות בשחזור מידע מדיסק און קי. החברה תשחזר את הקבצים שלכם באופן מידי וזאת על ידי יצירת קשר עם החברה.

אבל כיצד חשוב לפעול באותו הרגע שאתם מול המחשב והמידע אובד?

לעיתים ישנם קבצים מסוימים שאובדים מהדיסק און קיי וזאת בשל בעיות טכניות שקורות ולאו דווקא באשמתכם. אם זה קורה חשוב לנקוט בצעדים החשובים האלה:

יש לכבות את מחשב באופן מידי ולא לנסות לתקן לבד את התקלה ולא לנסות לשחזר לבד את הקבצים על מנת לא לגרום נזק נוסף.

חשוב להוציא את הדיסק און קיי מהמחשב ולרשום לכם בצד באיזה שעה אירועה את התקלה, אילו קבצים איבדתם ומה בדיוק גרם לתקלה.

צרו קשר עם מעבדה לשחזור קבצים

חשוב ליצור קשר עם מעבדה לשחזור קבצים כדי לקבל ייעוץ ראשוני כדי לנסות לשחזר את המידע. מעבדות טובות יוכלו גם לשלוח אליכם נציג או שליח לאיסוף הדיסק כדי לתקן ולשחזר את המידע במעבדה. לעיתים ירצו במעבדה גם כבלים או את המחשב לשכם לשם שחזור נוסף של החומרים.

וכיצד משחזרים את החומר שאבד?

על מנת לשחזר את חומרים במעבדה בודקים ומאבחנים את מקור התקלה, ולאחר מכן מבצעים שחזור של סוגי התקלות והערכה מדויקת של העלויות לשחזור ועדכון הלקוח. לאחר אישור התיקון מתחילים לטפל בדיוק און קיי בהתאם לתקלה. ושחזור המידע מתבצע.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה