מורה פרטי לחשבונאות – סיוע במגוון מקצועות

מורה פרטי לחשבונאות

לימודי חשבונאות הם אינם לימודים קלים – צריך לחשב רווח והפסד, לעבוד על טבלאות ארוכות, ללמוד את מקצועות הכלכלה, להבין את יסודות החשבונאות, מי שלומד חשבונאות לומד תיאוריה חשבונאית, מיסים, את תחומי הביקורת, התנהלות סטטיסטית של חברה, התנהלות פיננסית של חברות ועוד.

בלימודי חשבונות, למרות שלא נעשים חישובים מתמטיים מסובכים, עדיין ישנם סטודנטים ותלמידים לחשבונאות שזקוקים לליווי והשלמת החומר על ידי מורה פרטי לחשבונאות, וזאת על מנת לקבל סיוע במגוון מקצועות הנלמדים במסגרת לימודי החשבונות. אז באילו מקצועות מסייע מורה לחשבונאות? התשובה היא: בכולם!

מורה לחשבונאות מסייע לתלמידים בכלל המקצועות. המורה עוזר לתלמידים במקצועות הסטטיסטיקה, הכלכלה, לימודי המיסים, תחום ביקורות החברות, לימודי מתמטיקה, יסודות החשבונאות ועוד.

אז כיצד בוחרים מורה פרטי טוב לחשבונאות?

בוחרים מורה בעל ניסיון – יש לבחור מורה בעל ניסיון ולבחור מורה מקצועי. בחרו מורה לחשבונאות שזה המקצוע שלו והוא נמצא כבר מספר שנים במקצוע, ועושה זאת כמקצוע עיקרי ולא כהשלמת הכנסה.

וודאו שיש לכם חיבור עם המורה – חשוב לוודא כי אתם והמורה משדרים על אותו הגל. יש לדבר עמו לפני שאתם קובעים את השיעור הראשון ולהסביר לו במה אתם מתקשים, ויש לוודא שהוא יכול לסייע לכם בחומר שאתם צריכים להשלים.

חשוב להפיק מקסימום מהמפגש – הכינו שאלות מראש ונסו להפיק מקסימום מהמפגש עם המורה. הגיעו לשיעור עם שאלות ממוקדות שיסייעו למהלך השיעור.

המלצות – קבלו המלצות על המורה הפרטי לחשבונאות. בכך תוכלו לבחור את המורה הפרטי הטוב ביותר. נסו לקבל המלצות ממוקדות ולא קצרות, ובכך להבין מדוע הוא המורה שכדאי לכם לבחור.

מורה פרטי בעל השכלה רלוונטית – רצוי לבחור מורה פרטי בעל השכלה רלוונטית ממוסדות לימוד מוכרים. מורה מסוג זה יוכל להקנות לכם את כל הכלים הנכונים ללימודי החשבונאות.

מצאו מורה שמוכן ללמד בקבוצת לימוד – לעיתים על מנת להוזיל עלויות שווה להקים קבוצת לימוד. קבוצה מסוג זה עוזרת להוזיל את עלות השיעור הפרטי. בדקו אם המורה מוכן להקים קבוצת לימוד, ובכך תוכלו להוזיל עלויות.

 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה