איך כדאי לפתח משחקים

לפתח משחקים

לפתח משחקים
אנשים רבים או חברות ברוב המקרים, מעוניינים בפיתוח משחקים לצורך פעילותם העסקית. ישנן סיבות שונות מדוע יש צורך במשחקים וממש אפשר להשתמש בהם בתור כלי שיווקי. או במקרים אחרים המשחק עצמו הוא המטרה. אז מה עושים כאשר יש לכם רעיון אדיר למשחק משחב ואתם בטוחים שיש לו פוטנציאל או שאין לכם רעיון אבל יש לכם צורך? במילים אחרות השאלה שנשאלת כאן היא איך כדאי לפתח משחקים? האם לנסות לעשות זאת בעצמכם או להוציא את הנושא למיקור חוץ?

פיתוח משחקים במיקור חוץ (outsourcing)

כמו ברוב המקרים כדאי להוציא את נושא פיתוח המשחק למיקור חוץ אצל חברה המתמחה בכך. אם אתם מעוניינים במשחק מחשב לצורך מטרות שיווקיות או אולי משחק מחשב למטרות לימוד, אין שום סיבה שבעולם שתנסו לקחת את ניהול הפיתוח על עצמכם אם אין לכם שום ניסיון בזה. למיקור חוץ יש יתרון ברור כאשר עושים אותו אצל חברה אשר בחרה להתמחות במשחקי מחשב (שימו לב! לא סתם חברת תכונה אלא חברה המתמחה במשחקי מחשב).  פיתוח משחק מחשב דורש צוות שלם של אנשי תכנה, אנשי גרפיקה, אנשי סאונד וממוחי אנימציה. אין שום סיבה הגיונית שתנסו לעשות זאת בעצמכם.

כאשר אתם בוחרים בחברה למיקור חוץ, חשוב לבחור בחברה אשר יכולה לבצע את כל שלבי הפיתוח בעצמה, בסופו של דבר זה חוסך לכם בעלויות. כאשר אתם מוצאים משחק מחשב למיקור חוץ זהו תהליך שלם המתחיל בשלב אפיון הרעיון עד לפיתוח הסופי; אתם חייבים חברה שמלווה אתכם בכל התהליך.

מלבד הצורך בחברה אנרגטית ומנוסה לפיתוח משחקי הווידאו, חשוב גם לתת את תשומת למערכת איתה החברה עובדת. מומלץ מאוד לעבוד עם חברות העובדות עם מנוע פיתוח המחשקים unity אשר נחשב לאחד המובילים בתחום ועובדים איתו בכל העולם. מנוע הפיתוח unity עובד באינטגרציה מלאה עם תכנות מחשב חשובות בתחום העיצוב, הגרפיקה והאנימציה והוא מאפשר פיתוח כל משחק לכל צורך.

מערכת unity היא הצלחה עולמית ורבים ממשחקי המחשב הגדולים והמוכרים פותחו בעזרת מערכת זו. היא עובדת עם פלטפורמות רבות ובעזרתה ניתן לפתח משחקים לאקס בוקס, פליסטיישן, מערכת ההפעלה של אפל, וינדוס ורבות אחרות כולל פלטפורמות סלולריות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה