עורך דין עבירות סמים

כיום ניתן למצוא עורך דין לעבירות סמים בכל משרד עורכי דין. עם זאת, מקצוע עריכת הדין הופך תחרותי יותר ויותר. התחרות הולכת ומתחזקת והדבר החשוב ביותר כדי שעורך דין יצליח הוא להיות מסוגל להתגונן בפני התוקפים בבית המשפט.

לעורך דין יכול להיות נקודת מבט שונה על המקרה. עורך דין לעבירות סמים עשוי לסייע ללקוח להבין טוב יותר מה קורה בתיק וכיצד להתמודד איתו.

עורך דין עבירות סמים – קווים לדמותו

עורך דין עבירות סמים הוא תפקיד חשוב ביותר במערכת המשפט הפלילי.

הענישה בעבירות סמים עשויה להשתנות כתלות בסוג העבירה ולכמות שנתפסה. בבואו של בית המשפט לגזור את עונשו של מי שהורשע בעבירת סמים, ישקול בית המשפט בין היתר את נסיבות ביצוע העבירה, את כמויות הסם שנתפסו, את עברו הפלילי של הנאשם והליכי השיקום ככל שעבר, ועוד.

מהם האתגרים שעומדים בפני עורך דין לעבירות סמים?

עורך דין פלילי עשוי לעמוד בפני המון אתגרים בעת ההגנה על עצמו בבית המשפט, אחד מהם הוא שהוא יצטרך להוכיח את חפותו או אשמתו של הלקוח שלו.

כאשר המקרה הוא עבירה פלילית, על התביעה להוכיח את אשמתו של הנאשם. נטל ההוכחה (בשילוב עם רמת הוכחה נמוכה יותר) פירושו שאם אדם הורשע בפשע וההגנה מוכיחה שהוא חף מפשע, על התביעה להמציא ראיות חזקות אשר מספיקות כדי להגיע למצב של הרשעה של נאשם בפלילים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה