עידן עופר – מי הוא ומה הוא מייצג

אחד מאנשי העסקים הישראלים המובילים, לא רק בזירה המקומית אלא גם הבינלאומית, הוא ללא ספק עידן עופר. מדובר על איש עסקים מצליח המוכיח שהתזה לפיה "ילדים של אנשי עסקים לא יכולים להצליח בזכות עצמם" אינה נכונה. 

עידן עופר, כידוע, הוא בן למשפחת עופר מי שייסדה והחזיקה את חברת צים. עידן בעצמו, השתלב בחברה ורכש במהלך השנים את חברת האחזקות "החברה לישראל, מידיה של משפחת אייזנברג, והפך אותה לאחת החברות המובילות בישראל בכלל. מדובר באיש עסקים רציני, יסודי, קשוח וחכם המוכיח זאת בכל עסקה ובכל פעולה שהוא מבצע. 

עידן נולד בחיפה, שירת בצבא בחיל הים, לימים למד מנהל עסקים הן באוניברסיטת חיפה והן בבית ספר לונדון ביזנס סקול. הוא למד את התחום של הספנות, וכאמור השתלב בתחום זה, הן דרך חברת צים והן דרך גורמים אחרים. עם הזמן הוא הפך להיות איש עסקים דומיננטי, אשר נחשב משפיע מאוד. בין היתר, הוא מחזיק בבית הזיקוק לנפט, בכימיקלים לישראל ובחברות נוספות. 

איך עידן עופר משפיע על הכלכלה?

השפעתו של עידן עופר על כלכלת ישראל באה לידי ביטוי בצורות שונות. בראש ובראשונה, בכך שהוא מחזיק ברשותו חברות שונות, לא בהכרח בשליטה מלאה אך באופן משמעותי שעוזר לו להשפיע על המדיניות של אותן חברות ודרך זאת על הכלכלה עצמה. 

שנית, הוא משפיע דרך עבודתו עם אנשי עסקים וגורמים שונים המעוניינים בייעוץ ובעזרה שלו. הוא עוזר לכוון אנשי עסקים צעירים ובעלי חברות, ומספק להם תובנות שונות. 

שלישית, על ידי יצירת דור העתיד של מנהיגים, באמצעות תרומה לאוניברסיטת רייכמן ובית ספר למנהיגות על שמו שפועל במסגרת האוניברסיטה ועליו פונים לא מעט צעירים וצעירות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה