פומסקי‎

פומסקי הוא אחד מכלבי הכלבים המתוקים ביותר שצבר פופולריות בקרב אוהבי כלבים, במיוחד בגלל המראה החמוד שלו. הגזעים המרכיבים את הפומסקי הם הפומרניאן הקטן וההאסקי הסיבירי. התוצאה היא כדור פרווה חמוד שנראה כמו זאב קטן, אבל פחות תובעני מההורה שלו, האסקי הסיבירי.

אישיותו של כלב הפומסקי תלויה בכם ובאופן גידולו. פומסקי יכול להצטיין באילוף, הוא חברתי וידידותי והוא יכול לשמש ככלב לוויה מצוין. על מנת להבין טוב את אישיותו ותכונותיו נערוך סקירה קצרה אודות הוריו.

תכונות של האסקי סיבירי

האסקי סיבירי הוא כלב חכם מאוד שקל מאוד לאלף ומאוד נאמן לבעליו. הוא יעשה הכל למען בעליו ויגן עליו מכל צרה. ידוע בעיקר ביופיו המיוחד: פרווה יפה, אוזניים עומדות ועיניים ייחודיות. האסקי בעל חוזק גבוה ונחשב לכלב חזק במיוחד.

האסקי הוא כלב שדורש המון תשומת לב ואהבה, נדרש להוציא אותו להמון טיולים ביום, והוא משיר המון שיער בבית. אבל הוא חבר אמיתי ובן לוויה נהדר.

תכונות של פומרניין

פומרניין הוא כדור פרווה קטן וחמוד, ולא נחשב ככלב חכם כמו האסקי. פומרניין הוא כלב קטן, פניו מזכירים מעט את פניו של שועל, פרוותו מבריקה ורבים מתייחסים אליו כאל "כלב צעצוע".

לסיכום, גורי כלבים מסוג פומסקי הם גזע מעורב אינטליגנטי ונעים עם הורים פומרניאן והאסקי סיבירי. הפומסקי נחשב לאחד הכלבים היותר מבוקשים בקרב מגדלי כלבים. מאחר והוא שילוב של שני גזעים הוא יוכל לקחת את תכונותיו של האסקי לצד התוכנות של הפורמניין. זו הסיבה שנראה לא פעם כלב פומסקי‎ קטן שנראה כמו האסקי.

כך שאם אתם שוקלים לאמץ או לקנות כלב פומסקי‎ מוטב שתקראו תחילה אודותיו כדי להבין אם הוא מתאים לבית שלכם ולאופי שלכם. 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה