עבור מה משמשים מיכלים מפלסטיק בתעשייה?

מיכלי פלסטיק משמשים בתעשיות מסיבות רבות. הם משמשים במגוון דרכים, מאחסון והובלת סחורות ועד להכיל חומרים מסוכנים. במיכלי פלסטיק משתמשים גם בתעשיה החקלאית לקטיף, איסום ושיווק תוצרת טריה. הם משמשים גם בייצור כאמצעי להגנה על פריטים המעובדים. הם יכולים לשמש כדי להחזיק ולהגן על מוצרים מוגמרים במחסן או כדי לבודד חומרי גלם במהלך הייצור.

מיכלי פלסטיק בתעשיה נקראים גם מיכלי דולב, והם נועדו לספק פתרון בטוח, בטוח ובר קיימא לאחסון נוזלים בתפזורת. הם נועדו להיות ניתנים לערום, מודולריים וניתנים לשימוש חוזר. המיכלים עשויים מפוליאתילן עמיד ועמיד בפני קורוזיה וכימיקלים. הם מגיעים במגוון גדלים, מ-20 ליטר ועד 200 ליטר. המיכלים יכולים לשמש לאחסון כל סוג של נוזל, לרבות מים, שמן, דלק או חומרים אחרים.

מכולות דולב הן סוג של מכולה המשמשת למשלוח. מדובר במיכלים שגודלם בדרך כלל גדול ויכול להחזיק משקל רב. מיכל דולב תוכנן להיות חזק, עמיד ועמיד בפני קורוזיה. מכולות אלו משמשות לעתים קרובות למשלוח מכונות כבדות וסוגים אחרים של מטענים. . מכולות דולב נמכרות בגדלים שונים, בהתאם לגודל המטען שיש לשלוח. לדוגמה, מכולה דולב 20 בעלת קיבולת מקסימלית של 20 קוב לכל מטען.

השאלה בתעשיה היא תמיד "מה ההבדל בין השכרה לקניית מיכלי פלסטיק?"

השכרת מיכלי פלסטיק: לא תצטרך לדאוג מה עליך לעשות עם המיכלים המשומשים שלך. עם הזמן והכסף שהייתם מוציאים על קנייתם, תוכלו לשכור יותר מהם. הם יהיו זולים יחסית מרכישת חדשים בעתיד. הם עמידים ומוכנים לשימוש.

קניית מיכל פלסטיק: תצטרך לשלם עבור כל מספר מכולות שתצטרך בעתיד מכיוון שהם לא מוכנים לשימוש כשאתה קונה אותם. הם עשויים גם לקחת הרבה זמן עד שתוכל להשתמש בהם שוב והם עשויים להיות יקרים יותר בעתיד.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה