שימושים נפוצים של מכל פוליאתילן בתעשייה

1928448-min

מכל פוליאתילן יכול לאחסן חומרים כימיים הנחשבים אגרסיביים, וכן, חומרים בטמפרטורות גבוהות. לכן הוא נדרש רבות בתעשיות שונות. כך במפעלים כימיים, בתעשיות הנפט לסוגיהן, החקלאות, התרופות עיבוד המזון ועוד. היתרון הרב שלהם הוא בכך שהם מיוצרים מחומרים עמידים ותחת בקרה מחמירה ותקנים מוכתבים על ידי הרשויות. התוצאה היא אחסון החומרים ברמה בטיחותית גבוהה מאוד. ניתן למצוא אותם באולמות ייצור, במחסנים סגורים או פתוחים ועוד.

 

מכלים בהזמנה מיוחדת

הם מיוצרים בגדלים שונים ובנפחי קיבולת משתנים. כך מעשרות ועד למאות מ"ק. חברה מייצרת אותם בייצור תעשייתי בגדלים נפוצים אבל יכולה גם לייצר על פי דרישות ספציפיות של הלקוח. במקרים כאלו מומחיה יקבלו את ההזמנה, ילמדו על צרכי העסק המזמין. לאחר מכן ויכינו תוכניות לביצוע. הייצור ייעשה במפעל תחת בקרה. בסוף התהליך הוא ישונע ללקוח ויותקן שם בהתקנה מיוחדת. כל התהליך ייעשה על פי לוח זמנים מסודר כולל עמידה בלוח הזמנים.

 

מיכלים במפרטים מגוונים

ניתן למצוא עגולים עם תחתית וקווים ישרים, קוניים עם ובלי גג העומדים על רגליים, קיימים מלבניים, מבודדים או משוריינים בפיברגלאס ועוד. כן, מייצרים מיכלי פי וי סי. רבים מגיעים עם פתחים צידיים או עליונים. לאחרונים ניתן להוסיף אוגנים, סולם ומעקה מסיביים המאפשרים גישה נוחה. ניתן לחבר אותם לצנרת משוריינת העמידה אף היא לכימיקלים וחומרים מסוכנים. הם בטוחים מאוד ומונעים דליפות לסביבה הקרובה. מומלץ לרכוש מוצרים אלו מחברה בעלת מוניטין בשוק. השירות המקיף כולל ייעוץ, ייצור, הובלה,  התקנה וניתן במחירים נוחים. מנהליה ומהנדסיה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר בתחום המגיעים ממתן שירות מקצועי ללקוחות רבים לאורך השנים. הם ישמחו להעמיד את התשתית הקיימת לכל לקוח.]

 

צרו קשר עם עידן בי פלסטיקה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה