5 טיפים למציאת מרפאת שיניים בחיפה והקריות

מרפאת שיניים בחיפה והקריות

מציאת מרפאת שיניים בחיפה והקריות שתהיה גם מומלצת, גם תוכל לספק לנו מבחינה מקצועית את השירותים שאנו צריכים וגם יהיה לנו נוח, מהר ונעים להגיע אליה ולשהות בה הוא לא דבר פשוט. רופא שיניים טוב הוא רופא ששווה לשמור עליו לאורך שנים רבות ולהמליץ עליו לבני המשפחה והאנשים הקרובים אלינו כיוון שמדובר בנושא כל כך עדין וחשוב כמו השיניים שלנו.

להלן כמה טיפים למציאת מרפאת שיניים בחיפה והקריות

#1 – טוב שם משמן טוב

ראשית אנו ממליצים בחום לבדוק את המוניטין והניסיון של הרופא. מהי ההכשרה המקצועית שלו? לפני כמה זמן הוא השלים את לימודי הרפואה? האם מדובר ברופא העובד עם קופות חולים או בתי חולים נחשבים? עד כמה גדולה ומרשימה הקליניקה שלו? והאם יש עליו המלצות חכמות באינטרנט או לקוחות ממליצים שנותן לקבל מהם המלצה בטלפון?

#2 – איך נראית המרפאה בחיפה?

חשוב לנו שהטיפול בשיניים שלנו ובפרט טיפול לשיקום הפה יהיה אסתטי, נקי ומסודר בדיוק כפי שאנו רוצים שהשיניים שלנו יראו. לכן חשוב לבדוק את המקום בו עובד הרופא וכיצד הוא נראה ומנוהל, איזה ציוד יש שם, האם הכול מחוטא, אסתטי ומסודר? האם עובדים עם כפפות במקום? ועוד.

#3 – תחומי התמחות

בתחום רפואת השיניים כמו בתחומי רפואה אחרים יש תחומי התמחות שונים: רפואת פה ולסת, מומחיות ליישור שיניים, מומחיות לשחזורים ורפואה אסתטית ועוד. בדקו שהרופא אכן יכול לספק לכם שירות מקצועי בתחום הטיפול הרצוי.

#4 – שייכות לקופת החולים ומחיר

אם נושא המחיר, סבסוד עלויות הטיפול והביקורים וכד' – הוא משהו קריטי עבורכם הרי שתרצו לבדוק זאת טרם התחלת הטיפולים אצל אותה מרפאת שיניים בחיפה והקריות.

#5 – כימיה עם הרופא

בסופו של דבר רבים חוששים מטיפול שיניים ובאמת במקרים רבים זה עשוי להיות טיפול לא נעים ולעתים אף כואב במקצת, למרות חומרי ההרדמה של היום ורפואת השיניים המתקדמת. לכן חשוב שתהיה כימיה טובה עם הרופא, שהוא ידע להקשיב לנו, להבין אותנו, להכיל אותנו ולהרגיע אותנו לפני ובמהלך הטיפול.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה